Sėkmingas Lietuvos pristatymas Temzės festivalyje
Šį savaitgalį (rugsėjo 13-14 dienomis) vyko vienas didžiausių Londono gatvės renginių – Temzės festivalis, sutraukęs daugiau nei milijoną lankytojų.
Foto: (iš kairės į dešinę) Rasa Pacevičiūtė, Augusta Jaudegytė, Loreta Ušackienė, Vygaudas Ušackas, Vaida Andriuskeviciutė, Kamilė Šopytė.
Bendrame Baltijos šalių stende kartu su Lietuvos turizmo informacijos centru Londone įsikūrė Latvijos ir Estijos turizmo atstovai, Baltijos šalių taryba bei Jungtinės Karalystės lietuvių sąjunga.
Labiausiai susirinkusiuosius viliojo lietuviški keramikos ir lino dirbiniai, bei specialiai šiam renginiui parengtas klausimynas apie Lietuvą. Teisingai atsakiusiems į visus klausimus buvo dovanojami originalūs ir žaismingi lietuviški suvenyrai. Stendo lankytojams buvo pasakojama apie Lietuvą, dalinama įvairi informacinė medžiaga. Abi festivalio dienas žiūrovus linksmino Londono lietuvių folklorinis ansamblis „Saduto“, skambėjo dūdmaišio garsai.
„Džiugu, kad daug susidomėjimo sulaukė Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009 projektas, kurio pristatymui šių metų festivalyje mes skyrėme didžiausią dėmesį“, - pasakojo TIC Londone vadybininkė Vaida Andriuškevičiūtė.
Londono miesto mero globojamas Temzės festivalis pirmą kartą surengtas 1997 metais. Lietuvos Turizmo informacijos centras Londone šiame renginyje dalyvavo jau antrą kartą.