*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

LR AMBASADOJE LONDONE VYKS JUNGTINĖS KARALYSTĖS LITUANISTINIŲ MOKYKLŲ TOBULINIMOSI SEMINARAS

Lapkričio 18 dieną, sekmadienį, 8:30 val. Lietuvos Respublikos ambasadoje Londone rengiamas tradicinis septintasis Jungtinės Karalystės lituanistinių mokyklų mokytojų tobulinimosi seminaras, kuriuo siekiama stiprinti Jungtinės Karalystės lituanistinių mokyklų veiklą, padėti išsaugoti gimtąją kalbą, kultūrą, tapatybę. Renginyje pranešimus skaitys dr. O.Norkutė, dr. V.Bagdonavičienė, prof. L.Sajienė, dr. I.Tendzegolskienė, Lietuvių kalbos instituto direktorė dr. J.Zabarskaitė, dailininkė S. Ach. Seminare bus pristatytos naujausios lietuvių kalbos mokymo priemonės ir metodika, daugiakalbystės ir vaikų pažintinės raidos sąsajos bei jų įtaka mokymosi sėkmei, daugiakultūrinio pasaulio iššūkiai mokytojams, vyks praktiniai vaikų vaizduotės lavinimo užsiėmimai, diskusijų metu pasikeista gerąją darbo patirtimi.

 

Seminaro dalyviams bus išduoti kvalifikacijos pažymėjimai. Mokyklų darbuotojams, atvykstantiems iš kitų miestų ar rajonų, bus apmokėtos kelionės ir, esant reikalui, nakvynės išlaidos. Seminarą rengia Kauno Vytauto Didžiojo universitetas ir Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenė drauge su Lietuvos Respublikos ambasada Londone; seminarą remia Užsienio lietuvių departamentas prie LR URM. Maloniai kviečiame registruotis iki 2012 m. lapkričio 15 d. el. Paštu svietimas@jklb.org arba tel. 07534857092.