*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Londone ministras atsisveikino su lietuvių bendruomenės atstovais

Lietuvos užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas gruodžio 14 dieną Lietuvos ambasadoje Londone atsisveikino su Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomene.   „Esu dėkingas likimui, kad turėjau galimybę atstovauti Lietuvos piliečių interesams valstybėje, kurioje lietuvių gyvena labai gausiai“, - dėkodamas tautiečiams už gyvas idėjas ir glaudų bendradarbiavimą sakė ministras V. Ušackas.

Ministras pabrėžė, kad tik Jungtinės Karalystės lietuvių iniciatyvos ir energijos dėka pavyko efektyviai kurti ir įgyvendinti bendrus projektus. Lietuvos diplomatijos vadovas užtikrino, kad dėmesys užsienyje gyvenančių lietuvių problemoms tik didės, ypač sprendžiant konsulinius klausimus.

Atsisveikinti su buvusiu Lietuvos ambasadoriumi atvyko lietuvių bendruomenės nariai ne tik iš Londono, bet ir iš kitų Anglijos bei Velso miestų.

Jungtinės Karalystės lietuvių sąjungos, Lietuvos prekybos rūmų Jungtinėje Karalystėje, Londono Sičio lietuvių klubo ir Jungtinės Karalystės lietuvių gydytojų asociacijos vadovai pabrėžė, kad daugiau nei dvejus darbo Jungtinėje Karalystėje metus, V.Ušackas aktyviai skatino stiprinti lietuvių bendruomeniškumą ir kurti įvairaus pobūdžio visuomenines organizacijas.