KĘSTUTIS VAIGINIS IR GRUPĖ VĖL KONCERTUOS LONDONE
Lapkričio 6 dieną, antradienį, 19:30h 606 džiazo klube ir lapkričio 7 dieną, trečiadienį Charlie Wright klube Londone koncertuos saksofonistas Kęstutis Vaiginis su grupe - pianistu Dmitrij Golovanov, būgnininku Marijum Aleksa ir kontrabosininku Mick Hutton. Kęstutis Vaiginis džiazą pradėjo groti 1999 metais ir labai sparčiai įsitvirtino Lietuvos džiazo scenoje, pasirodydamas tiek su savo kartos, tiek su patyrusiais džiazo meistrais. Saksofonininkas taip pat muzikavo ne viename tarptautiniame projekte. Meistriškumą šlifavęs Olandijoje, Vaiginis ten subūrė ne vieną tarptautinę grupę, komponavo joms (SiBuLi kvartetas, Kęstučio Vaiginio kvartetas). Saksofonininkas groja originalias kompozicijas, kurioms būdingi nacionalinio kolorito, moderniojo džiazo ir akademinės muzikos raiškos priemonių deriniai.
Adresai: Jazz cub 606, 90 Lots Road, London SW10 0QD. Daugiau informacijos apie renginį ,,606‘‘ klubo tinklapyje: http://www.606club.co.uk/
Charlie Wright's, 45, Pitfield Street, Hoxton, London, N1 6DA http://www.charliewrights.com/events/2012/11/7/
Nuotraukos autorius: Marijus Petrauskas