Jungtinėje Karalystėje lankosi Ukmergės miesto mero vadovaujama delegacija
Susigiminiavusių miestų projekto iniciatoriaus LR ambasadoriaus V.Ušacko kvietimu 2008 lapkričio 26-30 dienomis JK lankosi Ukmergės miesto mero A. Kopūsto vadovaujama delegacija. Delegacija atvyksta į JK Vusterio miesto Susigiminiavusių miestų asociacijos susitikimą, kur Ukmergė oficialiai taps Vusterio partnere.
Greta Susigiminiavimo programos, Ukmergės delegacija pasinaudos proga ir dalyvaus ambasados rengiamoje diskusijoje su JK verslininkais, Lietuvos komercijos rūmų ir Mažeikių verslo delegacijos nariais.