D’Orange koncertuoja Londono džiazo klubuose
Vasario 14, 15, 2009. „Jauni. Atkaklūs. Muzikalūs. Techniški. Jie kuria savo "oranžinį" muzikinį kokteilį, kuriame suplakti džiazo, funk, hip-hop, soul ir fusion ingredientai“, - taip grupę d‘Orange yra apibūdinusi džiazo kritikė Jūratė Kučinskaitė. Vasario 14 ir 15 d. d’Orange koncertuoja Londono klubuose Mau Mau Notting Hille bei žymiajame Charlie Wright's International Bar, kuriame vyksta daugybė vakarinių Londono džiazo festivalio koncertų bei džemų.

D‘Orange lyderis bei kompozitorius – bosistas Domas Aleksa, kita stiprioji ritmo grupės pusė – Domo brolis perkusininkas Marijus Aleksa, šiuo metu studijuojantis džiazą Londone. Šis tandemas nuolat groja su jaunom acid jazz, nu jazz bei roko grupėmis (pastaraisiais metais Londone jie yra groję su Leonu Somovu bei Skamp). Kiti džiazo grupės nariai - gitaristas Eduardas Armonas bei saksofonininkas Aleksandras Raičenokas.