*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Antrieji Maldos pusryčiai Jungtinėje Karalystėje

Rytoj, sausio 17 diena lietuviai, gyvenantys Jungtinėje Karalystėje, rinksis į antruosius Maldos pusryčius Jungtinėje Karalystėje. Maldos pusryčių globėjas LR Užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas siunčia sveikinimą pusryčių dalyviams ir svečiams.

 

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro Vygaudo Ušacko sveikinimas antrųjų lietuvių maldos pusryčių Londone dalyviams 2009 m. sausio 17 d.

2009 m. sausio 15 d.

Mielieji broliai ir seserys,

Tik kiek daugiau nei prieš metus ir mano šeima: Loreta, Paula, Raimundas ir aš, kartu su Jumis laužėme maldos pusryčių duoną, todėl širdimis ir malda esame su Jumis, nors ir negalėdami čia dalyvauti.

Džiaugiuosi, kad maldos pusryčių tradicijos prigyja Londone.

Man malonu, kad šiuose maldos pusryčiuose dalyvauja vienas iš nacionalinių maldos pusryčių Jungtinėse Amerikos Valstijose pradininkų ir šios tradicijos puoselėtojų visame pasaulyje ponas Charlesas Wrightas su žmona Margie ir sūnumi Christianu Charlesu. Tikiuosi, kad ponas Wrightas  pateiks įdomių įžvalgų.

Sveikinu šio susitikimo tema pasirinkus aktualią šeimos problematiką. Ši tema ypač svarbi išvykus iš Tėvynės, nes gyvenant ne Lietuvoje, šeimos mums tarnauja ir kaip mylimų žmonių užuovėja, ir kaip mažytis gimtinę menantis lizdelis.

Linkiu savo šeimose išlaikyti senelių bei tėvų papročius ir kurti naujas, Jums mielas tradicijas.

Telaimina Dievas Jus ir Jūsų šeimas.

Nuoširdžiai Jūsų Vygaudas Ušackas