AMBASADŲ VADOVĖS LONDONE SURENGĖ DAUGIAKULTŪRINĘ ŠVENTĘ
2013 m. kovo 8 d. ambasadorė Asta Skaisgyrytė Liauškienė dalyvavo kolegių – diplomatinių atstovybių Londone vadovių šventėje, kurią surengė „Moterys diplomatinėje tarnyboje“ asociacijos ir „Diplomat“ žurnalo redakcija Dominikos ambasados Londone patalpose.
Dalyvavo Londono diplomatinio korpuso ambasadorės, kurios pristatė savo šalių kulinarinį paveldą. Lietuva reprezentuota tradiciniu lietuvišku Šakočiu, kuris pritraukė daugiausiai dalyvių dėmesio.
