AMBASADORIUS DALYVAVO VELSO ASAMBLĖJOS ATIDARYMO CEREMONIJOJE
Atidarymo ceremonijai pasibaigus ambasadorius Vygaudas Ušackas susitiko su Velso pirmuoju ministru Rhodri Morgan ir Velso Asamblėjos vadovu lordu Dafydd Elis-Thomas. Susitikimų metu taip pat aptarta ir lietuviškos fotografijos paroda „Vilnius Jazz“, kurią planuojama surengti Velso Asamblėjos pastate šių metų rugsėjo 18 dieną.