*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

AMBASADORIUS DALYVAVO VELSO ASAMBLĖJOS ATIDARYMO CEREMONIJOJE

Birželio 5 dieną ambasadorius Vygaudas Ušackas dalyvavo III-sios Velso Asamblėjos atidaryme. Asamblėją oficialiai atidarė karalienė Elžbieta II-oji, ceremonijoje dalyvavo karališkosios šeimos nariai.

Atidarymo ceremonijai pasibaigus ambasadorius Vygaudas Ušackas susitiko su Velso pirmuoju ministru  Rhodri Morgan ir Velso Asamblėjos vadovu lordu Dafydd Elis-Thomas. Susitikimų metu taip pat aptarta ir lietuviškos fotografijos paroda „Vilnius Jazz“, kurią planuojama surengti Velso Asamblėjos pastate šių metų rugsėjo 18 dieną.