*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

AMBASADORĖ PASVEIKINO JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE DIRBAČIUS LIETUVIUS GYDYTOJUS

  Gegužės 18 dieną Lietuvos ambasadorė Asta Skaisgirytė Liauškienė dalyvavo Jungtinės Karalystės lietuvių gydytojų ir odontologų asociacijos metiniame susitikime Notingeme.

 

 „Nors akivaizdu, kad Jūsų profesijos atstovų priedermė padėti žmonėms nepriklausomai kokia kalba kalbama, nepriklausomai kur gyvenama, visgi norėčiau pasveikinti Jus už norą telktis, būti drauge ir atstovauti savo šalį. Tikiu, kad bendravimas ir veikla bendrų tikslų labui gali padėti mums išlaikyti ir ugdyti bendruomeniškumo jausmą, puoselėti savitą lietuviškąją tradiciją, perduoti gerąsias praktikas Tėvynei“, - sakė ambasadorė.

Jungtinėje Karalystėje dirbantys medikai pakviesti įsijungti ir į kitas lietuvių bendruomenės veiklas bei paraginti aktyviai dalyvauti ambasados renginiuose ir iniciatyvose, kurių ypač gausu bus Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai laikotarpiu.