Ambasadoje – susitikimas su „Misija Sibiras 14“ dalyviais
2015 m. sausio 15 d. Laisvės gynėjų dienos proga ambasadoje Londone lankėsi patriotinio jaunimo projekto „Misija Sibiras“ dalyviai Viktorija Bružaitė ir Tomas Jankus. Renginio svečiai pristatė jau devynerius metus skaičiuojančios ekspedicijos idėją, pasidalino įspūdžiais iš praėjusių metų kelionės į Rusijos Krasnojarsko kraštą.
„Misija Sibiras suteikia galimybę jaunajai kartai unikaliu būdu pažinti vieną skausmingiausių mūsų istorijos puslapių – sovietinius trėmimus. Nepriklausomybės idealui lietuviai paaukojo daug, visuomet tai prisiminkime, branginkime laisvę “, sakė ambasadorė Asta Skaisgirytė Liauškienė.