Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
SVARBI INFO 4.jpg

Šiais metais Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje pradės bendradarbiauti su VF Services (UK) Ltd  ir atidarys Pasų centrus Londone ir Edinburge. Pasų centruose Lietuvos Respublikos piliečiai galės pateikti dokumentus tik dėl paso ir asmens tapatybės kortelės keitimo.  Asmenys, kurie norėtų pateikti dokumentus dėl pirmo paso vaikams, paso po santuokos ar praradę savo asmens dokumentą bus ir toliau aptarnaujami Lietuvos ambasadoje Londone.

Konsulinės naujienos »
ambasada.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje skelbia atranką trims raštvedžių pareigybėms užimti nuo 2020 m. rugpjūčio/rugsėjo mėnesio.

Konsulinės naujienos »
opening concert.jpg

Penktadienį baigėsi tris dienas trukusios Litvakų dienos Londone, kurias šiemet dėl pandemijos teko perkelti į internetą. Jau 9-ajį kartą Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje organizuojamas renginys populiarus tarp litvakiškų šaknų turinčių ar Lietuvos žydų istorija bei kultūriniu paveldu besidominčių londoniečių ir britų. 

Istorinė, kultūros diplomatija »
SVARBI INFO 4.jpg

Informuojame, kad registracija dėl pasų, asmens tapatybės kortelių ir notarinių veiksmų birželio 1 - 12 d. laikotarpiui vyksta KONSREG sistemoje.

SVARBI INFO 3.jpg

Skelbiame konsulinių paslaugų teikimo ambasadoje tvarką nuo 2020-06-01

Konsulinės naujienos »
NEW (1).jpg

Šiandien prasideda Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje jau 9-ą kartą organizuojamos Litvakų dienos Londone. Kasmet gausų būrį londoniečių pritraukiantis trijų dienų renginys šiemet dėl karantino pirmą kartą vyks virtualiai – „gyvus“ susitikimus ir diskusijas pakeis internetinės. Litvakų dienų atidarymo koncertas taip pat vyks internetu – jis bus šiandien tiesiogiai transliuojamas iš Lietuvos Kultūros ministerijos ambasados Facebook paskyroje.

Istorinė, kultūros diplomatija »
ReplacingChernobyl-Instagram-0430.jpg

Praėjus vieneriems metams nuo pasaulyje pripažinto HBO mini serialo „Černobylis“ pasaulinės premjeros Lietuvos kultūros institutas, Menų ir humanitarinių mokslų taryba (AHRC), Kingstono Universitetas Jungtinėje Karalystėje (JK), UCL - Fringe tyrimų centras JK, UCL Slavų ir Rytų Europos studijų centras (SSEES) JK bei kiti partneriai kviečia į diskusiją „(Re)Placing Chernobyl“, žvelgsiančią į estetikos politiką, mokslo reprezentaciją televizijoje bei atominės tragedijos vietą kultūros, mokslo ir meno sankryžoje.

SVARBUS PASIKEITIMAI 3.jpg

Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje kartu su jumis išgyvena koronaviruso pandemijos iššūkius, supranta jūsų susirūpinimą ir ruošiasi atnaujinti konsulinių paslaugų teikimą, atitinkantį naujausius saugos ir sveikatos reikalavimus.

Konsulinės naujienos »
SVARBUS PASIKEITIMAI 2 (1).jpg

Primename, jog nuo š.m. kovo 19 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba.

Konsulinės naujienos »
DEL GRYZIMO I LT 4 (1).jpg

Skelbiamas naujas užsakomasis skrydis Londonas – Vilnius, siekiant padėti Jungtinėje Karalystėje užstrigusiems piliečiams.

DEL GRYZIMO I LT 5 (1).jpg

Skelbiamas naujas užsakomasis skrydis Londonas – Vilnius, siekiant padėti JK įstrigusiems Lietuvos piliečiams.

DEL GRYZIMO I LT 2 (2).jpg

Skelbiamas naujas užsakomasis skrydis Londonas – Vilnius, siekiant padėti JK įstrigusiems Lietuvos piliečiams.

DEL GRYZIMO I LT 1.jpg

Skelbiamas naujas užsakomasis skrydis Londonas – Vilnius, siekiant padėti JK įstrigusiems Lietuvos piliečiams.

 1. Kada: kovo 27 d.
 2. Preliminarus skrydžių laikas iš Londono Stansted – 19:00 val. vietos laiku.
 3. Skrydžio numeris: X9322
 4. Kaina: 275 EUR/asm.
 5. Bilietus galite įsigyti: https://tickets.paysera.com/lt/event/kidy-tour-skrydis-londonas-vilnius-03-27-kidy-tour-flight-london-vilnius
 6. DĖL BAGAŽO Keleiviai į lėktuvą su savimi gali pasiimti 1 rankinio bagažo vienetą (išmatavimai 55 x 45 x 25 cm). Maksimalus rankinio bagažo svoris 8 kg. Taip pat kiekvienam keleiviui nuo 2 m. amžiaus priklauso 1 registruoto bagažo vienetas. Maksimalus svoris 20 kg.
Konsulinės naujienos »
DEL GRYZIMO I LT 4.jpg

Skelbiamas naujas užsakomasis skrydis Londonas – Vilnius, siekiant padėti Jungtinėje Karalystėje įstrigusiems Lietuvos piliečiams.

 1. Kada: kovo 25 d., preliminarus skrydžių laikas iš Londono Stansted - 12:00 val. vietos laiku
 2. Kaina: 275 eur/asm.
 3. Bilietus galite įsigyti: https://tickets.paysera.com/lt/event/kidy-tour-uzsakomasis-skrydis-londonas-vilnius-03-25
 4. Keleiviai į lėktuvą su savimi gali pasiimti 1 rankinio bagažo vienetą (išmatavimai 55 x 45 x 25 cm). Maksimalus rankinio bagažo svoris 8 kg. Taip pat kiekvienam keleiviui nuo 2 m. amžiaus priklauso 1 registruoto bagažo vienetas. Maksimalus svoris 20 kg.
 5. Atkreipiame dėmesį, jog taip pat yra vykdoma apklausa dėl užsakomojo skrydžio Londonas - Vilnius, kuris būtų vykdomas kovo 27 d. 
 6. Anketas rasite čia: https://www.kidytour.lt/backhome
 7. Registracija skirta tik poreikio įvertinimui!
Konsulinės naujienos »
DEL GRYZIMO I LT 5.jpg

Vykdoma apklausa dėl užsakomųjų skrydžių Londonas – Vilnius organizavimo, siekiant padėti JK įstirgusiems lietuviams.

Šie skrydžiai būtų vykdomi kovo 25 d. ir 27 d.
Kaina – 275 EUR/asm.
Preliminarus skrydžių laikas iš Londono Stansted oro uosto – 12:00 vietos laiku

Anketas rasite čia: https://www.kidytour.lt/backhome

Atkreipiame dėmesį, jog registracija skirta tik poreikio įvertinimui!

Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata