Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Liepos 14 – 17 d. Druskininkuose praūžė Pasaulio lietuvių sporto žaidynės vėl suvienijusios užsienio lietuvius po ilgos, penkerių metų pertraukos.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Sportas »

Gegužės 8 d. Rytų Londono universiteto sporto komplekse Britanijos lietuvių sporto asociacija bendradarbiaudama su Lietuvos ambasada, Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomene ir kitomis organizacijomis surengė Jungtinėje Karalystėje gyvenančių lietuvių sporto žaidynes. Šios, pirmą kartą Jungtinėje Karalystėje surengtos žaidynės, pažymėjo pasiruošimo vienuoliktosioms Pasaulio lietuvių sporto žaidynėms pradžią. Pagrindinė žaidynių  rėmėja - Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Sportas »

Minint Lietuvos krepšinio šimtmetį, balandžio 8-10 dienomis Londone lankėsi Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas ir legendinis krepšininkas Valdemaras Chomičius.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Sportas »
2.jpg

2022 m. sausio 8 d. Lietuvos Respublikos ambasada Londone kartu su čia įsikūrusiomis lietuviškomis organizacijomis kvietė visus Jungtinėje Karalystėje gyvenančius lietuvius ir Lietuvos draugus dalyvauti pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“  Londono Dagenhamo rajono Parsloes parke. Prie šios iniciatyvos buvo kviečiamos prisijungti ir Jungtinėje Karalystėje veikiančios lituanistinės mokyklos.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija » Sportas »
image00007.jpeg

Gruodžio 4-5 d. Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje kartu su lietuvių bendruomenėmis pirmą žiemos savaitgalį pažymėjo sportiniais renginiais – buvo surengti krepšinio bei šachmatų turnyrai.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Sportas »
Untitled design.png

Lietuvos Respublikos ambasada Londone kartu su Jungtinės Karalystės Lietuvos šaulių sąjungos paramos padaliniu maloniai kviečia į pirmą kartą ambasadoje rengiamą šachmatų mėgėjų taurės turnyrą. Turnyre kviečiami dalyvauti visi mėgstantys žaisti šachmatais, nepriklausomai nuo Jūsų amžiaus ir žaidimo patirties. Šis šachmatų turnyras yra neoficialus ir reitingų taškai nebus skaičiuojami.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Sportas »
Untitled design.png

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje kartu su Britanijos lietuvių krepšinio lyga (BLKL) bendradarbiaudama su Britanijos lietuvių sporto asociacija (BLSA) kviečia į kasmetinį, jau 14-ąjį kartą rengiamą, Ambasadoriaus taurės krepšinio turnyrą.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Sportas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha