Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
20210413_124414.jpg

Nuo šiandien piešinių̨ konkurso „Širdelė plaka už tūkstančio mylių“ dalyvių piešiniai yra eksponuojami Lietuvos ambasados Londone konsulinio priėmimo salėje. Šį konkursą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos – Kovo 11-osios – proga surengė Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenė.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Jez-435-3.jpg

Pareigas pradėjo eiti Lietuvos Respublikos garbės konsulas Jungtinėje Karalystėje Dr. Darren Coleman, kuris savo funkcijas vykdys Birmingamo mieste.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Copy of Svarbi informacija dėl kelionių į Jungtinę Karalystę.png

Iki 2021 m. birželio 30 d. ES piliečiai vis dar gali kreiptis dėl gyventojo statuso Jungtinėje Karalystėje pagal EU Settlement Scheme (Settled/Pre-settled Status).  Jei iki šiol nesikreipėte dėl savo statuso Jungtinėje Karalystėje, nes neturite galiojančio paso, šis pranešimas – Jums.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
55.jpg

Kovo 8 dieną lietuviai išbandė savo jėgas Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje organizuotoje viktorinoje, skirtoje pažymėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną - Kovo 11-ąją.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
IMG_5872.JPG

Informuojame, kad 2021 m. kovo 11 dieną - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną-  Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje nedirbs.

 

 

 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
info.png

Kovo 4 d. Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje bendradarbiaudama su Europos Sąjungos delegacija Jungtinėje Karalystėje, Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomene ir Londono Sičio lietuvių klubu surengė virtualią specialiai Lietuvos piliečiams skirtą informacinę sesiją apie ES nuolatinio gyventojo statuso programą (ang. EU Settlement Scheme) ir kitus dėl įvykusio BREXIT aktualius klausimus.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Copy of NEW.png

Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje kovo 8 d., pirmadienį, 19:00 val. (JK laiku) maloniai kviečia dalyvauti virtualioje viktorinoje, skirtoje pažymėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną - Kovo 11-ąją, ir pasitikrinti Jūsų turimas žinias apie Lietuvą.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Lietuvos ambasada bendradarbiaudama su ES delegacija Jungtinėje Karalystėje, Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomene ir Londono Sičio lietuvių klubu kviečia į Lietuvos piliečiams skirtą informacinę sesiją apie ES nuolatinio gyventojo statuso programą (EU Settlement Scheme).

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Copy of Lithuania launches an e-residency programme for foreign nationals(2).png
Mieli Lietuvos piliečiai,

Informuojame, kad nuo 2021-02-22 atnaujinsime priėmimą dėl pasų išdavimo ir keitimo ambasadoje ir pasų centruose Londone ir Edinburge.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Copy of Lithuania launches an e-residency programme for foreign nationals(1).png

Mieli Lietuvos piliečiai, kartu su jumis išgyvename koronaviruso pandemijos iššūkius, suprantame jūsų susirūpinimą ir informuojame, kad nuo 2021-02-22 ruošiamės atnaujinti priėmimą dėl pasų išdavimo ir keitimo ambasadoje ir pasų centruose Londone ir Edinburge.

 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
skrydziai.jpg

Gruodžio 30 dieną Vyriausybės posėdyje buvo nuspręsta nuo 2021 m. sausio 1 d. nebepratęsti skrydžių iš Jungtinės Karalystės (JK) draudimo. Vieningai skrydžių draudimą iš JK įvedusios Baltijos valstybės kartu jo ir atsisakė. 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Copy of Copy of Christmas Garlands and Mistletoe Twitter Header.png
Kalėdinis sveikinimas Įkelta2020.12.25

Sveikiname Jus, Jūsų šeimas ir artimuosius su Šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais Metais!

 

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
IMG_0863.jpg

Informuojame, kad baigėme formuoti sąrašą piliečių, kurie bus parskraidinti į Lietuvą gruodžio 28 d. skrydžiu, organizuojamu trijų Baltijos valstybių užsienio reikalų ministrų susitarimu.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
nuotrauka.png

 

 

BALTIJOS VALSTYBIŲ UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAI SUTARĖ DĖL SKRYDŽIO IŠ JUNGTINĖS KARALYSTĖS

 

Šiandien vykusio pokalbio tarp Lietuvos, Latvijos ir Estijos užsienio reikalų ministrų metu nuspręsta organizuoti humanitarinį skrydį trijų Baltijos valstybių gyventojams iš Jungtinės Karalystės (JK).

 

Skrydis planuojamas pirmadienį, gruodžio 28 dieną. Skrydžio laikas, išvykimo oro uostas bei lėktuvo bilieto kaina bus patikslinti. Lietuvai šiame skrydyje yra skiriamos 48 vietos.

 

Šiuo metu yra sudaromas grąžinamų žmonių sąrašas, pirmiausia atsižvelgiant į piliečių, kurie kreipėsi į Lietuvos ambasadą JK, sveikatos būklę ar susiklosčiusias ypatingas aplinkybes. Ambasada analizuoja duomenis ir susiekia su parskraidinimo kriterijus atitinkančiais piliečiais (prašome kreiptis [email protected] arba [email protected]).

 

Saugodami savo ir visuomenės sveikatą nuo COVID-19 naujos atmainos, kuri JK toliau labai sparčiai plinta, prašome atsisakyti ketinimų šiuo metu vykti į Lietuvą.

 

Situacijai keičiantis, toliau bus svarstomos skrydžių iš JK į Baltijos valstybės oro uostus atnaujinimo galimybės.

 

 

 
Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata