Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Kvietimas vaikams papuošti Lietuvos ambasadą Londone

Sukurta 2022.11.10 / Atnaujinta 2022.11.10 19:01
  Kvietimas vaikams papuošti Lietuvos ambasadą Londone

  Artėjant gražiausioms metų šventėms – Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems Metams, Lietuvos Respublikos ambasada kartu su Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomene (JKLB) ir JKLB skyriumi „Jungtis" kviečia visus Jungtinėje Karalystėje gyvenančius lietuvius vaikus kalėdiniais rankdarbiais papuošti Lietuvos ambasados Londone patalpas ir fasadinius langus. Ypač raginame ir kviečiame prie šios iniciatyvos prisijungti Jungtinėje Karalystėje įsikūrusias lituanistines mokyklas ir jas lankančius vaikus.

  Kviečiame vaikus pasitelkti savo fantaziją ir iš tvarių, gamtos neteršiančių medžiagų pagaminti kalėdines snaiges ir lietuviškas šiaudines saulutes, kuriomis bus papuošta Lietuvos ambasada. Norime pasidžiaugti ir parodyti visiems ambasados svečiams, lankytojams ir Londono gyventojams kokie kūrybingi ir šaunūs lietuviai vaikai gyvena Jungtinėje Karalystėje.

  Savo rankdarbius iki lapkričio 30 d. siųskite į Lietuvos ambasadą Londone, adresu Embassy of the Republic of Lithuania, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE.

  Kilus klausimams, daugiau informacijos ir detalių Jums suteiks JKLB Švietimo tarybos pirmininkė Virginija Stukaitė – Laniauskienė [email protected]

  Kviečiame šiuo kvietimu ir informacija dalintis su savo bendruomenių nariais ir socialiniuose tinkluose.

  Naujienlaiškio prenumerata

  Captcha