Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Portadaune, Šiaurės Airijoje

Sukurta 2021.11.08 / Atnaujinta 2021.11.15 12:55
  Konsulinės paslaugos bus teikiamos Portadaune, Šiaurės Airijoje

  2021 m. lapkričio 29 d. – gruodžio 2 d. Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje vykdys konsulinę misiją Portadaune, Šiaurės Airijoje.

  Konsulinės misijus metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pasų ar asmens tapatybės kortelių išdavimo (keitimo), asmens grįžimo pažymėjimų išdavimo, užsienyje įregistruotų civilinės būklės aktų (gimimo, santuokos) apskaitymo Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, atliekami notariniai bei kiti konsuliniai veiksmai.

  Adresas: 7 Foundry Street, Portadown BT63 5AB, UK.

  Dėl paso ir/ar asmens tapatybės kortelės keitimo ar išdavimo prašome registruotis iš anksto elektroninės registracijos sistemoje.

  Kitais klausimais prašome registruotis iki 2021 m. lapkričio 21 d. (sekmadienio) 20 val. el. paštu [email protected]  

  Platesnę informaciją dėl registracijos rasite čia.

  SVARBU:

  • Konsulinis mokestis už konkrečią konsulinę paslaugą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu, konsulinių misijų metu yra 50 proc. didesnis, nei įprastas (pvz. naujas pasas/asmens tapatybės kortelė kainuos 150 EUR, pasas nepilnamečiam asmeniui – 75 EUR; mokesčiai už vaiko gimimo apskaitymą, santuokos apskaitymą, pavardės keitimą – 45 EUR ir t. t.). Konsulinis mokestis Didžiosios Britanijos svarais sterlingų perskaičiuojamas kas mėnesį ir gali nežymiai skirtis, priklausomai nuo valiutos kurso;
  • Būtinai atsineškite savo ir vaikų (jeigu turi) pasus/asmens tapatybės korteles, nuotraukas (jeigu kreipiatės dėl asmens dokumento ar asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo), special delivery voką (-us), apmokėtą (-us) iki 100 g, su Jūsų adresu;
  • Visi turi atvykti asmeniškai, taip pat ir vaikai nuo 2 metų amžiaus.

  Naujienlaiškio prenumerata

  Captcha