Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Gruodžio 4 d. Londone rengiamas Ambasadoriaus taurės krepšinio turnyras

Sukurta 2021.11.18 / Atnaujinta 2021.11.18 10:49
  Gruodžio 4 d. Londone rengiamas Ambasadoriaus taurės krepšinio turnyras

  Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje kartu su Britanijos lietuvių krepšinio lyga (BLKL) bendradarbiaudama su Britanijos lietuvių sporto asociacija (BLSA) kviečia į kasmetinį, jau 14-ąjį kartą rengiamą, Ambasadoriaus taurės krepšinio turnyrą.

  Ambasadoriaus taurės krepšinio turnyras, kuris dėl COVID-19 pandemijos praėjusias metais neįvyko, tęsia gražią lietuviško krepšinio tradiciją ir skatina Jungtinėje Karalystėje lietuvių, gyvenančių skirtinguose miestuose, bendravimą ir bendradarbiavimą. Krepšinio turnyrą remia Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija iš tikslinių lėšų, skirtų „Globalios Lietuvos“ programos įgyvendinimui, ir privatūs rėmėjai.

  Ambasadoriaus taurės krepšinio turnyras šiais metais vyks gruodžio 4 d., šeštadienį, Londone, Jo Richardson bendruomenės mokykloje (Jo Richardson Community School), adresu Castle Green, Gale Street, Dagenham RM9 4UN. Krepšinio turnyro pradžia – 9:15 val. ryte. Po krepšinio varžybų Jo Richardson bendruomenės mokykloje vyks iškilmingas visų turnyro dalyvių pagerbimas ir nugalėtojų apdovanojimas.

  Šiais metais krepšinio turnyre dėl besitęsiančios pandemijos ir saugumo reikalavimų dalyvaus mažiau komandų nei įprastai. Dėl Ambasadoriaus taurės šiais metais varžysis aštuonios krepšinio komandos, kurios žais dviejose skirtingose grupėse. Geriausiai pasirodžiusios grupių komandos keliaus į pusfinalius ir varžysis dėl prizininkų medalių ir Ambasadoriaus taurės, kurią įsteigė Lietuvos Respublikos ambasada Londone.

  Dėl saugumo reikalavimų, renginio dalyvių ir žiūrovų skaičius yra ribotas, todėl kviečiame turnyro transliaciją varžybų dieną stebėti gyvai internetu facebook.com/BritanijosLietuviuSportoAsociacija/    

  Naujienlaiškio prenumerata

  Captcha