Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ambasadorius Renatas Norkus lankosi Škotijoje

Sukurta 2018.05.29 / Atnaujinta 2018.05.29 13:11
  Ambasadorius Renatas Norkus lankosi Škotijoje

  Šiandien prasidėjo ambasadoriaus Renato Norkaus vizitas Škotijoje. Vizito metu ambasadorius susitiks su Škotijos vyriausybės ir parlamento atstovais, Edinburgo, Glazgo ir Aberdyno miestų merais, taip pat šiuose miestuose dirbančiais ir studijuojančiais lietuviais.

  Gegužės 29 d., antradienį, numatytas diplomato susitikimas su Škotijos Pirmąja ministre Nicola Sturgeon, Kultūros, turizmo ir užsienio reikalų ministre Fiona Hyslop, Škotijos parlamento vicepirmininke Linda Fabiani ir Edinburgo meru Frank Ross.

  Gegužės 30 d., trečiadienį, ambasadorių priims opozicinės Škotijos konservatorių partijos lyderė Ruth Davidson ir Parlamento užsienio reikalų ministrė pirmininkė Joan McAlpine, taip pat diplomatas lankysis Glazgo universitete.

  Gegužės 31 d., ketvirtadienį, tęsis susitikimai su Glazgo universiteto administracijos vadovais, ambasadorius taip pat susitiks su Glazgo ir Aberdyno miestų merais Eva Bolander ir Barney Crockett,    

  Informacija Škotijos lietuviams, pageidaujantiems susitikti su ambasadoriumi Renatu Norkumi. Susitikimų laikas ir vieta.

  Edinburgas. Gegužės 29 d., antradienis, 19 val.  Mercat Bar & Kitchen, 28 West Maitland Street, Edinburgh EH12 5DX. Daugiau informacijos

  Glazgas. Gegužės 30 d., trečiadienis, 19 val. McLellan Room, Novotel Glasgow Centre, 181 Pitt Street, Glasgow G2 4DT.

  Aberdynas.  Gegužės 31 d., ketvirtadienis, 19 val. Saint George's Tillydrone Church, Hayton Road, Aberdeen AB24 2RN.

  Naujienlaiškio prenumerata