Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖJE DIDŽIOSIOS BRITANIJOS IR ŠIAURĖS AIRIJOS KARALYSTĖJE, OMANO SULTONATUI, AFRIKOS SĄJUNGAI,FEDERACINEI DEMOKRATINEI ETIOPIJOS RESPUBLIKAI IR PORTUGALIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Lithuania House, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE, UNITED KINGDOM

plačiau »

Tel. +44 (0)20 7592 2840
Faksas +44 (0)20 7592 2864
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Pavilion.jpg

Nacionalinė Jungtinės Karalystės pietvakarių regiono šokio plėtros organizacija Pavilion Dance South West, bendradarbiaudama su Lietuvos kultūros institutu ir Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje, kviečia šokėjus ir jų grupes, gyvenančius arba turinčius tiesioginį ryšį su Lietuva, pretenduoti į debiutuojančio menininko (Discovery Artist) stažuotę-rezidenciją.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Brexit.jpg

Europos Komisija priėmė komunikatą, kuriame aprašoma, kaip šiuo metu rengiamasi visiems Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos padariniams.

Ekonominiai santykiai » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
merope-credit-visvaldas-morkevicius-1.0f9bc2e245957e481bf8f7d927109285.jpg

Liepos 25 d. alternatyviojo folkloro grupė „Merope“ savo kūrybą pristatys išskirtiniame profesionaliosios muzikos festivalyje „Petworth“, kuris šiemet švenčia keturiasdešimties metų jubiliejų.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija »
viktorija-ivanova-78608239.jpg
Netektis Įkelta2018.07.18

Ambasada reiškia nuoširdžią užuojautą vakar netikėtai mirusios rašytojos Viktorijos Ivanovos artimiesiems. Viktorija artimai bendradarbiavo su ambasada kviečiant britų teatro ekspertus į Lietuvą, neseniai lankėsi Jungtinėje Karalystėje. Talentinga rašytoja buvo viena iš Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“ vadovių, rašė teatro kritikos straipsnius, kultūros apžvalgas.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Versli Lietuva.jpg

VšĮ „Versli Lietuva“ parengė verslo priklausomumo nuo Jungtinės Karalystės įvertinimo klausimyną, kuris Lietuvos įmonėms padės įvertinti, kiek įmonės eksportas priklauso nuo JK ir kaip įmonės yra pasirengusios įvairiems „Brexit“ scenarijams. 

Ekonominiai santykiai »
Miskas.jpg

„The Building Site“ (liet. „Statybvietė“) – tai kraštovaizdžio architektės Sigitos Simonos Paplauskaitės suprojektuota šiuolaikinį miestą atliepianti instaliacija, sukurta Londone šių metų birželio 8 dieną. Atvira lankytojams kasdien, instaliacija yra Londone centre –  priešais Šv. Pauliaus katedrą pagrindiniame pėsčiųjų take, vedančiame nuo katedros į „Millennium“ tiltą bei Tate Modern muziejų.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija »
ambasada aaaaaaaaaaaaa.jpg

Ambasadoje artimiausiu metu bus registruojamos šios santuokos:

Liepos 13 d.

14.30 val. Kęstutis Žitkus (1986-06-01) ir Jūratė Maciulevičienė (1977-06-24),

15.00 val. Robertas Medutis (1990-01-15) ir Ugnė Stankevičiūtė (1989-09-08).

 

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Omanas ded.jpg

Lietuvos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje Renatas Norkus birželio 24 d. pradėjo oficialiai eiti ir ambasadoriaus Omano Sultonatui pareigas, įteikęs skiriamųjų raštų kopiją Omano užsienio reikalų ministerijai.

Užsienio politika ir diplomatija »
6 July 2017-Parliament Square.JPG

Prieš devynerius metus gimusi unikali iniciatyva tęsiasi! Liepos 6-ąją - Lietuvos Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną 19 val. JK laiku (Lietuvos laiku 21 val.) visi pasaulio lietuviai giedos Tautišką Giesmę.
Londono lietuviai liepos 6 d., penktadienį, 19 val. (7 pm) laukiami Parliament Square Garden (London SW1P 3BD). Rinktis pradedame - 18:45 val. Laukiame Londone gyvenančių ar jame viešinčių lietuvių su šeimomis, draugais ir bičiuliais.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija »
pavilijonas.jpg

Lietuva birželį Londone pradeda su debiutiniu paviljonu Londono architektūros festivalyje, kuris vyksta visame Londone ir siūlo lankytojams daugiau nei 400 renginių visą birželio mėnesį. Lietuvos paviljonas - „The Building Site“ (liet. „statybvietė“) – tai uždara, Lietuvos mišką primenanti instaliacija miesto centre, priešais Šv. Pauliaus katedrą Londone.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija »
skotija berdynas.jpg

Tęsdamas vizitą Škotijoje ambasadorius Renatas Norkus susitiko su Glazgo universiteto rektoriumi, Russel universitetų grupės pirmininku ir Škotijos vyriausybės patarėju Europos klausimais profesoriumi Anton Muscatelli, prorektoriumi tarptautinių studijų klausimais prof. James Conroy ir kitais profesoriais – Centrinės ir Rytų Europos studijų ekspertais: David Smith and Richard Berry.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Skotija 1.jpg

Pirmąją savo darbo vizito Škotijoje dieną, gegužės 29-ąją, Lietuvos ambasadorius Junginėje Karalystėje Renatas Norkus susitiko su Škotijos Pirmąja ministre Nicola Sturgeon ir aptarė Lietuvos santykių su Škotija glaudinimo galimybes, plėtojant ryšius verslo, inovacijų, kultūros, akademinio ir parlamentinio bendradarbiavimo srityse.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
wikipedia.jpg

Šiandien prasidėjo ambasadoriaus Renato Norkaus vizitas Škotijoje. Vizito metu ambasadorius susitiks su Škotijos vyriausybės ir parlamento atstovais, Edinburgo, Glazgo ir Aberdyno miestų merais, taip pat šiuose miestuose dirbančiais ir studijuojančiais lietuviais.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
SepetysAuthor-by-Kacie-Lynn-Wheeler.jpg

Gegužės 27 d. lietuvių kilmės rašytoja Ruta Sepetys dalyvaus garsiajame JK literatūros ir menų festivalyje Hay, kuriame pristatys romaną „Druska jūrai“, pernai pelniusį garbingiausią britų apdovanojimą - Carnegie medalį - už literatūrą vaikams ir jaunimui.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
ambasada aaaaaaaaaaaaa.jpg

Lietuvos Respublikos ambasadoje Jungtinėje Karalystėje artimiausiu metu bus registruojamos šios santuokos:

Birželio 1 d.

14.30 val. Audrius Kinderis (1974-04--06) ir Vesta Stuopelienė (1973-03-13),

15.00 val. Norbertas Ugenskas (1979-01-05) ir Sonata Skaržauskienė (1978-12-14),

15.30 val. Gedvaldas Balsevičius (1979-12-16) ir Dalia Denutytė (1980-11-16).

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata