Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Copy of NEW.png

Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje kovo 8 d., pirmadienį, 19:00 val. (JK laiku) maloniai kviečia dalyvauti virtualioje viktorinoje, skirtoje pažymėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną - Kovo 11-ąją, ir pasitikrinti Jūsų turimas žinias apie Lietuvą.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Lietuvos ambasada bendradarbiaudama su ES delegacija Jungtinėje Karalystėje, Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomene ir Londono Sičio lietuvių klubu kviečia į Lietuvos piliečiams skirtą informacinę sesiją apie ES nuolatinio gyventojo statuso programą (EU Settlement Scheme).

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Copy of Lithuania launches an e-residency programme for foreign nationals(2).png
Mieli Lietuvos piliečiai,

Informuojame, kad nuo 2021-02-22 atnaujinsime priėmimą dėl pasų išdavimo ir keitimo ambasadoje ir pasų centruose Londone ir Edinburge.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »

Omano Sultonatui akredituotas Lietuvos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje Renatas Norkus vakar, vasario 16 d.,  Muskate įteikė skiriamuosius raštus Omano Sultonui Haitham bin Tariq Al Said ir perdavė Lietuvos Prezidento sveikinimus Sultonui bei Omano žmonėms 2020 m. lapkritį minėtos Nepriklausomybės 50-mečio proga. Ambasadorius R. Norkus susitikimo metu padėkojo už per pastaruosius 10 metų pasiektą pažangą dvišaliuose santykiuose ir pakvietė Sultoną 2022 m. atvykti į Lietuvą ir taip paminėti diplomatinių santykių trisdešimtmetį.

Užsienio politika ir diplomatija »
Copy of Lithuania launches an e-residency programme for foreign nationals(1).png

Mieli Lietuvos piliečiai, kartu su jumis išgyvename koronaviruso pandemijos iššūkius, suprantame jūsų susirūpinimą ir informuojame, kad nuo 2021-02-22 ruošiamės atnaujinti priėmimą dėl pasų išdavimo ir keitimo ambasadoje ir pasų centruose Londone ir Edinburge.

 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
105908175_2653836081385320_8844699680807729347_o.jpg

Informuojame, kad 2021 m. vasario 16 dieną Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje nedirbs.

Konsulinės naujienos »
photo 2.png

Jei esate Europos Sąjungos, Europos Ekonominės Bendrijos ar Šveicarijos pilietis ir iki 2020 m. gruodžio 31 d. gyvenote Jungtinėje Karalystėje, jūs galite pateikti prašymą pagal ES nuolatinio gyventojo statuso programą. Šį prašymą galite pateikti iki š.m. birželio 30 d.

Konsulinės naujienos »
2 belarus.jpg

Sausio 28 dieną užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas kartu su Lenkijos užsienio reikalų ministru Marcin Przydacz, Jungtinės Karalystės Europos kaimynystės jaunesniąja ministre Wendy Morton, Sviatlana Cichanouskaja ir buvusiu Baltarusijos ambasadoriumi Argentinoje Vladzimir Astapenka virtualios diskusijos Londone metu aptarė demokratijos Baltarusijoje ateitį praėjus beveik 6 mėn. nuo suklastotų rinkimų.

Užsienio politika ir diplomatija »
1.jpeg

2021 m. sausio 10-17 dienomis Lietuvos Respublikos ambasada Londone kartu su čia įsikūrusiomis lietuviškomis organizacijomis kvietė visus Jungtinėje Karalystėje gyvenančius lietuvius ir Lietuvos draugus dalyvauti pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“ ir drauge paminėti  atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės gynimo trisdešimtąsias metines. Prie šios iniciatyvos buvo kviečiami prisijungti ir Jungtinėje Karalystėje gyvenantys Baltarusijos diasporos atstovai, išreiškiant Lietuvos palaikymą demokratijos siekiantiems Baltarusijos žmonėms.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Untitled design.png

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje skelbia atranką raštvedžio pareigybei užimti nuo 2021 m. balandžio/gegužės mėnesio. Atranką laimėjusiam kandidatui bus siūlomas nustatyto dydžio atlyginimas (pareiginės algos koeficientas nuo 5,89) ir sudaroma terminuota darbo sutartis darbui Mančesteryje.

info covid 5.jpg

Informuojame, kad po 2021-01-04 vakare paskelbto Jungtinės Karalystės vyriausybės sprendimo dėl daug griežtesnių karantino reikalavimų ir šalyje sparčiai plintant COVID-19 virusui Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje nuo 2021-01-06 iki atskiro pranešimo teiks tik neatidėliotiną konsulinę pagalbą ir paslaugas.

Konsulinės naujienos »
skrydziai.jpg

Gruodžio 30 dieną Vyriausybės posėdyje buvo nuspręsta nuo 2021 m. sausio 1 d. nebepratęsti skrydžių iš Jungtinės Karalystės (JK) draudimo. Vieningai skrydžių draudimą iš JK įvedusios Baltijos valstybės kartu jo ir atsisakė. 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
photo 3.png

Dalinamės aktualiomis nuorodomis ir informacija eksportuotojams ir Lietuvos verslui apie pokyčius po pereinamojo laikotarpio pabaigos

Ekonominiai santykiai »
Copy of Copy of Christmas Garlands and Mistletoe Twitter Header.png
Kalėdinis sveikinimas Įkelta2020.12.25

Sveikiname Jus, Jūsų šeimas ir artimuosius su Šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais Metais!

 

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata