Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
9.jpg

Rugpjūčio 17 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis pirmininkavo Lietuvos Vyriausybės komisijos – Ekonominės diplomatijos tarybos (EDT) posėdžiui, kuriame buvo aptarti Lietuvos dalyvavimo Ukrainos atstatyme klausimai ir patvirtinti prioritetinių rinkų sąrašai.

Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos » Ekonominiai santykiai »
DSC_5295.jpg

Rugpjūčio 18 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis priėmė kadenciją baigiantį Airijos ambasadorių Lietuvai Peter Mcivor.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
Japonija1.jpg

Rugpjūčio 17 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis telefonu kalbėjo su Japonijos užsienio reikalų ministru Yoshimasa Hayashi. Pokalbio metu ministrai aptarė Lietuvos ir Japonijos strateginio dialogo ir partnerystės siekį, atsižvelgiant į sudėtingą saugumo situaciją Europoje bei Azijoje, kylančius naujus geopolitinius iššūkius Rytų Azijos regione.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai »
DSC_5265.jpg

Rugpjūčio 17 dieną užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas susitiko su naujuoju Islandijos ambasadoriumi Harald Aspelund. Susitikimo metu buvo aptarti Lietuvos ir Islandijos dvišaliai santykiai bei glaudaus bendradarbiavimo Šiaurės ir Baltijos aštuoneto (NB8) formatu svarba, Rusijos agresija prieš Ukrainą ir tolesnė parama Ukrainai bei iššūkiai, kuriuos patiria demokratijos visame pasaulyje.

Dvišaliai santykiai » Naujienos »
DSC_5199.jpg

Rugpjūčio 17 dieną užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas susitiko su naujuoju Urugvajaus ambasadoriumi Lietuvai Pablo Alberto Porro Lancieri. Susitikimo metu buvo aptarti Lietuvos ir Urugvajaus dvišaliai santykiai, jų plėtros perspektyvos bei bendradarbiavimas tarptautinėse organizacijose.

Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
DSC_5241.jpg

Rugpjūčio 17 dieną užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas susitiko su Nyderlandų ambasadoriumi Jack Twiss Quarles van Ufford. Susitikimo metu buvo aptartas dvišalis bendradarbiavimas, Europos saugumo situacija, Rusijos agresija prieš Ukrainą, parama Ukrainai bei Nyderlandų karių dalyvavimas NATO Priešakinių pajėgų bataliono kovinėje grupėje.

Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »

Rugpjūčio 12 dieną Užsienio reikalų ministerija išsiuntė oficialią notą Baltarusijos ambasadai Lietuvoje, išreikšdama protestą dėl Baltarusijos institucijų veiksmų, nukreiptų į Lietuvos valstybės išlaikomos Pelesos vidurinės mokyklos uždarymą.

Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »

Po 2020 metų rugpjūčio mėnesio įvykių Minske Vilnius tapo svarbiausia Baltarusijos pilietinės visuomenės veikimo sostine. Dešimtys Baltarusijos NVO ir pilietinės visuomenės organizacijų, aktyvistų ir nepriklausomų žurnalistų, kurie negali veikti Baltarusijoje, įsikūrė Lietuvoje, todėl pastaruoju metu viešoje erdvėje išsakyti priekaištai apie tai, kad nuo totalitarinių režimų bėgantys žmonės negali patekti į Lietuvą, neatitinka tikrovės.

Ministerijos naujienos »

Rugpjūčio 11 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis patvirtino Lietuvos diasporos politikos strateginių gairių „Globali Lietuva“ 2022‒2030 m. įgyvendinimo 2022–2024 m. veiksmų planą.

Ministerijos naujienos » Užsienio lietuviai »
Random 10.jpg

Nuo rudens prie užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio politinės komandos jungiasi viceministrai Jonas Survila ir Jovita Neliupšienė bei ministro atstovė spaudai Paulina Levickytė. Taip pat netrukus darbą pradės Užsienio reikalų ministerijos (URM) politikos direktorė Inga Stanytė-Toločkienė.

Ministerijos naujienos »
Random 7.jpg

Pirmojo 2022 metų pusmečio Lietuvos prekybos duomenys nuteikia optimistiškai – Vyriausybės užsibrėžtas tikslas diversifikuoti eksporto rinkas ne tik pasiteisino, bet ir įgauna pagreitį.

Ministerijos naujienos » Ekonominiai santykiai »
3.png

Lietuvos Respublikos piliečiai raginami įvertinti kelionių į Izraelį bei Palestiną būtinumą. Dėl išliekančio saugumo situacijos neapibrėžtumo piliečiai raginami nevykti į Gazos ruožą ir teritorijas, besiribojančias su Gazos ruožu. Taip pat rekomenduojama susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į Jenino, Nabluso ir Hebrono regionus Palestinoje dėl vis dar nestabilios saugumo situacijos šiose teritorijose. Informacija apie saugumo padėtį Izraelyje ir Palestinoje bus reguliariai peržiūrima ir atnaujinama.

Konsulinės naujienos »
DSC_5137.jpg

Rugpjūčio 9 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis atsisveikino su kadenciją baigiančiu Kanados ambasadoriumi Baltijos šalims Kevinu Rexu.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
DSC_6198.jpg

Minint antrąsias Baltarusijos žmonių taikių protestų prieš suklastotus Baltarusijos prezidento rinkimus metines, rugpjūčio 8 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su Baltarusijos demokratinių jėgų lydere Sviatlana Cichanouskaja ir kitais Baltarusijos pilietinės visuomenės ir opozicijos režimui atstovais.

Užsienio reikalų ministro veikla »
DSC_3042.jpg

Rugpjūčio 4 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis atsisveikino su kadenciją baigiančiu Izraelio ambasadoriumi Lietuvai Yossef Levy.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
Daugiau naujienų