Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
velykos.jpg

Maloniai primename, jog pirmadienį, birželio 22 d. (antroji Velykų diena), ambasada nedirbs.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
ambasada aaaaaaaaaaaaa.jpg

Siekdama Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Šiaurės ir Rytų Anglijoje, sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje 2019 m. gegužės mėn. 14-24 d. organizuoja konsulines misijas Kings Line (King‘s Lynn) ir Lidse (Leeds).

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Ambasada Rinkimu maketas FB Cover 10 04 2019 (002).jpg

Siekiant sudaryti palankesnes sąlygas JK lietuviams balsuoti rinkimuose ir referendumuose, rinkimų dieną taip pat veiks papildomi balsavimo punktai Rytų Londone, Kings Line (King's Lynn) ir Lidse (Leeds).

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Ambasada Rinkimu maketas FB Cover 10 04 2019 (002).jpg

Jeigu gyvenate Jungtinėje Karalystėje (Anglija, Škotija, Velsas, Šiaurės Airija) ar joje būsite rinkimų ir referendumų dienomis, užsiregistruokite  elektroninės rinkėjų registracijos sistemos adresu https://www.rinkejopuslapis.lt/elektronine-registracija. Registruojantis įveskite savo asmens kodą ir LR paso arba asmens tapatybės kortelės numerį (dokumento galiojimo laikas gali būti ir pasibaigęs, registruotis bus leidžiama)

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Brexito klausimai.jpg

Balandžio 5 d., penktadienį, 18:30 val. kviečiame į susitikimą „Brexito“ klausimais su Lietuvos Socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu ir ekspertų iš Lietuvos komanda.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Paveikslelis.jpg

Š. m. kovo 17 d., vykstant savivaldybių tarybų rinkimų pakartotiniam balsavimui, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant pretendentų į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose ir kandidatų sąrašų rinkimuose į Europos Parlamentą el. parėmimą, rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninę registraciją balsuoti 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą, pareiškinių dokumentų pateikimą rinkimams į Europos Parlamentą ir t. t.).

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Kovo 11.jpg

Kovo 8 d., penktadienį, ambasadoje surengtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas. Renginyje šventinę programą pristatė žymus lietuvių pianistas Petras Geniušas. Kovo 11-osios minėjime ambasadoje taip pat atidarytos fotomenininko Sauliaus Paukščio ir Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos mokinių parodos.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais. Gegužės 12 d. taip pat vyks referendumas dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo nuo 141 iki 121.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
filmas.png

Bendradarbiaujant Všį „Meno Avilys” ir Star & Shadow Cinema Niukaslyje, Jungtinės Karalystės gyventojai turės galimybę pamatyti lietuviškus dokumentinius filmus renginyje „Cinematic Inclusions: Traditions and Experiments in Lithuanian Cinema”.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Henry Jackson society.jpg

Šiandien, vasario 26 d., ambasadorius Renatas Norkus dalyvavo idėjų kalvės „Henry Jackson Society“ Parlamente surengtoje diskusijoje apie regioninį saugumą Europoje, skirtoje 5-erių metų Maidano įvykių Ukrainoje sukakčiai paminėti.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Velsas 1.jpg

Vasario 24-25 dienomis Lietuvos ambasadorius Renatas Norkus lankėsi vienos iš Jungtinės Karalystės (JK) dalių – Velso (Wales) – sostinėje Kardife (Cardiff), kur sekmadienį, vasario 24 d., Velso Baltijos draugijoje (Wales Baltic Society) skaitė Lietuvos valstybės atkūrimo 101-osioms metinėms skirtą paskaitą ir atsakė į renginio dalyvių klausimus.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Vasario 14 dieną pradėjo veikti elektroninė užsienyje gyvenančių rinkėjų registracija į šių metų gegužės 12 dieną vyksiančius Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimus ir gegužės 26 dieną vyksiančius rinkimus į Europos Parlamentą. Tuo atveju, jeigu privalomasis referendumas dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo bus vykdomas kartu su 2019 m. gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimais, tuomet rinkėjai užsiregistravę balsuoti Prezidento rinkimuose tuo pačiu bus užregistruoti ir balsavimui privalomajame referendume.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »

Lietuvos Respublikos ambasadoje Jungtinėje Karalystėje artimiausiu metu bus registruojamos šios santuokos:

Kovo 1 d.

14.30  val. Aleksandr Makucevič (1983-05-19) ir Svetlana Jankūnienė (1985-03-08),

15.00 val. Rimantas Krasuckis (1974-06-18) ir Lina Marcinkutė (1973-01-10),

15.30 val. Virginijus Andrutis (1968-09-10) ir Renata Dilinskienė (1969-02-17).

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
CBSO_Painting_F3A7892.jpg

Šiais metais Lietuvos ambasada Londone švęsti  Lietuvos Valstybės atkūrimo 101-ųjų metinių visus kvietė į Birmingemą, kur Vasario 16-ąją koncertų salėje „Symphony Hall“ pirmą kartą Jungtinėje Karalystėje buvo atlikta  Mikalojaus Konstantino Čiurlionio simfoninė poema „Jūra“. Legendinį Lietuvos XX amžiaus genijaus kūrinį atliko Birmingemo simfoninis orkestras, diriguojamas savo kūrybine drąsa ir charizma pasaulį stebinančios lietuvių dirigentės Mirgos Gražinytės-Tylos. Čiurlionio simfoninei poemai „akomponavo” Birmingemo menininko Norman Perryman gyvai į ekraną projektuojama akvarelinė tapyba.

Istorinė, kultūros diplomatija »
ambasada aaaaaaaaaaaaa.jpg
Konsulinės naujienos Įkelta2019.02.18

Pranešame, kad atsižvelgiant į itin didelį Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių Jungtinėje Karalystėje, susidomėjimą Lietuvos Respublikos pasą pasikeisti per ambasadą, buvo priimtas sprendimas piliečių priėmimą pasų keitimo klausimais vykdyti ir šeštadieniais. Tai laikina priemonė, kuria siekiame aptarnauti daugiau Lietuvos Respublikos piliečių. Taip pat primename, kad Lietuvos Respublikos pasą Lietuvoje galima gauti per 5 darbo dienas.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata