Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
ambasada aaaaaaaaaaaaa.jpg
Konsulinės naujienos Įkelta2019.02.18

Pranešame, kad atsižvelgiant į itin didelį Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių Jungtinėje Karalystėje, susidomėjimą Lietuvos Respublikos pasą pasikeisti per ambasadą, buvo priimtas sprendimas piliečių priėmimą pasų keitimo klausimais vykdyti ir šeštadieniais. Tai laikina priemonė, kuria siekiame aptarnauti daugiau Lietuvos Respublikos piliečių. Taip pat primename, kad Lietuvos Respublikos pasą Lietuvoje galima gauti per 5 darbo dienas.

Konsulinės naujienos »

Ambasados raštvedžio pareigybė yra reikalinga padėti teikti Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečiams konsulines paslaugas, taip pat padėti tvarkyti ir valdyti su konsulinių paslaugų teikimų susijusius dokumentus ir informaciją.

Konsulinės naujienos »
ambasada aaaaaaaaaaaaa.jpg

Siekdama Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Škotijoje ir Šiaurės Airijoje, sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje 2019 m. kovo 18-19 d. organizuoja konsulinę misiją į Glazgą, Škotiją, 2019 m. kovo 21-22 d. -  į Portadauną, Š.Airiją.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
CBSO CIURLIONIS POSTER1.jpg

Lietuvos Valstybės atkūrimo 101-ųjų metinių proga Birmingame laukia išskirtinė premjera, kurioje susijungs vieno garsiausių Lietuvos kūrėjų Mikalojaus Konstantino Čiurlionio vizualinis bei muzikinis genialumas ir skaitmeninės technologijos bei improvizacija.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija »
PR_MortaNakaite_PhotoPauliusGasiunas.jpg

Mortą Nakaitę galima vadinti viena įdomiausių jaunųjų̨ Lietuvos dizainerių. Jos kuriamos kolekcijos, pripildytos autorės asmenine patirtimi bei emociniais akcentais ir minimalizmu, yra pristatytos prestižiniuose madai skirtuose renginiuose Lietuvoje ir užsienyje. Džiaugiamės pranešti, jog šiemet M. Nakaitė atrinkta ir į vieną svarbiausių Londono mados savaitės renginių - „The International Showcase“, vyksiančių vasario 11 – 24 dienomis.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Informuojame, kad Lietuvos Ambasada Jungtinėje Karalystėje jau kreipėsi į Portugalijos institucijas dėl sausio 31 d. DELFI portale minėto atvejo, kai Portugalijoje išduotame vairuotojo pažymėjime iki 1990 m. gimusiai Lietuvos pilietei jos gimimo vieta buvo įrašyta „USSR“.

ambasada aaaaaaaaaaaaa.jpg

Ambasadoje artimiausiu metu bus registruojamos šios santuokos:

Sausio 4 d.

14.30  val. Daivaras Sirutis (1970-06-11) ir Nijolė Paulauskienė (1959-06-18),

15.00 val. Karolis Matėšiūnas (1977-08-26) ir Laima Stragockytė (1980-05-05).

 

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
begimas didesnis.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Londone kartu su JK lietuvių bendruomene, Britanijos lietuvių krepšinio lyga ir Britanijos lietuvių sporto asociacija kviečia Londone gyvenančius lietuvius ir jų draugus vėl susiburti bendram bėgimui „Gyvybės ir mirties keliu“, skirtam Sausio 13-osios aukoms pagerbti.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija » Sportas »
litvakai 5.jpg

Lapkričio 28 d. prasidėjo Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje nuo 2011-ųjų metų organizuojamos šiemet jau aštuntosios Litvakų dienos Londone. Kartu su  Londono universitetu-koledžu (University College London) organizuojamų Litvakų dienų renginių ciklas, šiais metais skirtas pažymėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui,  kviečia gilesnei pažinčiai su istorinės Lietuvos žydų muzikiniu paveldu.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija »
59 pav._Danielius Pomerancas ir jo ansamblis_apie 1930 m_VVGZM.jpg

Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje kviečia į jau tradicinėmis tapusias aštuntąsias Litvakų dienas Londone, kurios šiemet vyks lapkričio 28 ir 29 dienomis ambasadoje, o gruodžio 5 dieną  persikels į Rich Mix menų centrą. Šių metų Litvakų dienų renginių ciklas skirtas paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, renginius jungiantis motyvas – litvakų muzika.

Istorinė, kultūros diplomatija »
pirmas sumazinta.jpg

Lapkričio 7 d. Lietuvos ambasadoje Londone muzikos ir kūrybos vakaru buvo paminėta Lietuvos diplomato diena ir Lietuvos diplomatinės tarnybos šimtmetis. Šventiniame renginyje, kuris subūrė Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės organizacijų atstovus, verslininkus, Lietuvos bei užsienio valstybių diplomatus, ypatinga padėka išreiškta kultūrinės diplomatjos skleidėjams  - Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje veikiantiems lietuvių menininkams, kūrėjams, muzikos atlikėjams, kurių įnašas prisideda prie šalies vardo garsinimo ir teigiamo įvaizdžio formavimo

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Ministry_of_Foreign_Affairs_of_the_Republic_of_Lithuania.jpg

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kviečia teikti paraiškas dalyvauti prašymus išduoti vizas priimančių išorės paslaugų teikėjų atrankoje.

Konsulinės naujienos »
Susitikimas 1.jpg

Lapkričio 3 d. Londone įvyko Metinis Jungtinės Karalystės bendruomenės organizacijų vadovų ir atstovų susitikimas, kurį septintą kartą organizavo Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje. Šiemet į ambasadą atvyko virš 60 delegatų, atstovaujančių 39 šioje šalyje veikiančias lietuvių bendruomenės organizacijas: įvairių JK miestų bendruomenes, profesionalų klubus, universitetų studentų bendrijas, religines ir sporto asociacijas.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Velynes 2.jpg

Minint Visų Šventųjų dieną ambasados kolektyvas ir Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės organizacijų atstovai apsilankė Londono St. Patrick‘s kapinėse pagerbti diplomatų Broniaus Kazio Balučio ir Vinco Balicko bei kunigų Kazimiero Matulaičio ir Aleksandro Gerybos atminimo.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija »
muzika1.jpg

Senosios muzikos ansambliai „Canto Fiorito“ (Lietuva) ir „Musica Antiqua Salzburg“ (Austrija) tęsia muzikinę kelionę po Europą. Lapkričio 3-4 d. specialiai parengta programa „Hanzos kelias: muzikinė kelionė po bendrą praeitį“, kurioje pristatomi  XVI–XVII a. kompozitoriai iš Hanzos šalių nuo Didžiosios Britanijos iki Baltijos valstybių, bus atlikta Jungtinėje Karalystėje, prestižiniame Braitono senosios muzikos festivalyje.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata