Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
amb portugalijoje 2.jpg

Portugalijai akredituotas Lietuvos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje Renatas Norkus vakar Lisabonoje susitiko su Portugalijos gynybos ministru João Gomes Cravinho, su kuriuo aptarė aktyvaus dvišalio bendradarbiavimo saugumo ir gynybos srityje klausimus.

Užsienio politika ir diplomatija »
ambasados nuotrauka.jpg

Šioje pozicijoje numatomos funkcijos:

  • Sekti Jungtinės Karalystės užsienio ir vidaus politikos aktualijas, rengti jų apžvalgas;
  • Sekti Portugalijos ir Omano (šioms šalims akredituota LR ambasada JK) aktualijas, rengti jų apžvalgas;
  • Dalyvauti JK institucijų ar think tank‘ų organizuojamuose susitikimuose, konferencijose ir pan., rengti jų apibendrinimus;
  • Padėti organizuoti ambasados organizuojamus viešosios diplomatijos renginius.

Šiuo metu ieškome praktikantų kultūros, komercijos, ekonomikos, politikos srityse ir konsuliniame skyriuje.

Išsamesnė informacija: https://uk.mfa.lt/uk/lt/praktika

Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Media 1.JPG

Vakar Londone prasidėjusioje dviejų dienų aukšto lygio tarptautinėje konferencijoje Lietuva prisijungė prie tarptautinės deklaracijos, kuria šalys įsipareigoja dėti daugiau pastangų, ginant žiniasklaidos laisvę ir užtikrinant žurnalistų saugumą.

Užsienio politika ir diplomatija »
Siaures Airija.jpg

Birželio 20-21 dienomis lankydamasis Šiaurės Airijos sostinėje Belfaste ambasadorius R. Norkus susitiko nuo 2017 m. laikinai savo veiklą sustabdžiusios Šiaurės Airijos Asamblėjos pirmininku Robin Newton, su kuriuo kalbėjosi apie šioje Jungtinės Karalystės dalyje įsikūrusių Lietuvos piliečių padėtį, indėlį į vietinę kultūrą ir ekonomiką, galimą kultūrinį bendradarbiavimą. Jungtinės Karalystės statistikos duomenimis, Šiaurės Airijoje gyvena apie 10 tūkstančių Lietuvos piliečių, ir Lietuva yra trečia penketuke valstybių, kurių piliečių Šiaurės Airijoje gyvena daugiausiai.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
pirma.jpg

Gegužės 2 d. Londono Lankasterio rūmuose įvyko iškilmingas priėmimas, skirtas seniausios Europos rašytinės konstitucijos dienai ir Abiejų Tautų Respublikos diplomatinio atstovavimo Jungtinėje Karalystėje 250-ųjų sukakčiai pažymėti.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata