Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Svarbi informacija dėl konsulinio priėmimo nuo lapkričio 5 d.

Sukurta 2020.11.05 / Atnaujinta 2020.11.05 12:30
  Svarbi informacija dėl konsulinio priėmimo nuo lapkričio 5 d.

  Dėl Covid-19 epidemijos plitimo Jungtinės Karalystės Vyriausybė paskelbė visuotinį karantiną Anglijoje nuo lapkričio 5 d.  Šiuo metu Lietuvos Respublikos ambasada Londone teiks konsulines paslaugas ir neatidėliotiną konsulinę pagalbą.

  Primename pareigą visiems laikytis JK Vyriausybės nustatytų ribojimų, todėl raginame į ambasadą dėl konsulinių paslaugų vykti tik esant būtinybei ir neatidėliotinais atvejais.

  Pasas/Asmens Tapatybės Kortelė

  Šiuo metu išlieka galimybė pasikeisti pasą/asmens tapatybės kortelę Pasų Centruose Londone ir Edinburge. Daugiau informacijos ir registraciją rasite čia.

  Registracija dėl paso/asmens tapatybės kortelės išdavimo/keitimo Lietuvos Respublikos ambasadoje Londone dažniausiai skelbiama penktadieniais ryte. Užsiregistruoti galima tik dviem savaitėms į priekį. Registraciją rasite čia.

  Notariniai veiksmai

  Rekomenduojame dėl notarinių paslaugų (įgaliojimo surašymas ir/ar patvirtinimas) kreiptis į vietos notarą arba teisę notarinius veiksmus atlikti turintį advokatą (Solicitor), o į ambasadą dėl šių paslaugų registruotis tik neatidėliotinais atvejais.

  Tam, kad Jungtinės Karalystės pareigūno patvirtintas dokumentas būtų pripažįstamas Lietuvoje, jis turi būti patvirtintas pažyma (Apostille) Jungtinės Karalystės užsienio ir sandraugos reikalų ministerijos Legalizavimo tarnyboje ir išverstas į lietuvių kalbą.

  Civilinė metrikacija, Asmens Grįžimo Pažymėjimas (AGP), Pažymos dėl pensijos

  Piliečių priėmimas  šiais klausimais vykdomas be išankstinės registracijos: pirmadieniais – penktadieniais nuo 14:00 iki 16:00 val. mažojoje priėmimo salėje (nusileidus laiptais žemyn).

  Konsulinių pažymų išdavimas

  Konsulinės pažymos išduodamos tik paštu. Visą informaciją rasite čia.

  Vizos

  Šiuo metu prašymus išduoti Šengeno vizą galima pateikti tik ambasadoje dėl vizito iš anksto susitarus el. paštu: [email protected]

   

  REIKIA DETALESNĖS INFORMACIJOS?

  Susisiekti su ambasada galima el. paštu [email protected] ir tel. +44 (0) 2080899616

   

  Naujienlaiškio prenumerata