Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

SVARBI INFORMACIJA DĖL AMBASADOS DARBO LAIKO

Sukurta 2020.03.13 / Atnaujinta 2020.03.13 11:52
  SVARBI INFORMACIJA DĖL AMBASADOS DARBO LAIKO

  Atsižvelgdama į tai, kad Pasaulio sveikatos organizacija koronaviruso protrūkį paskelbė pandemija, taip pat siekdama apsaugoti Lietuvos Respublikos piliečių ir jų šeimų narių, gyvenančių Jungtinėje Karalystėje, sveikatą (siekiant išvengti kelionių piko valandomis), Lietuvos Respublikos ambasada Londone nuo š. m. kovo 16 d. laikinai keičia piliečių priėmimo valandas:

  • iš anksto užsiregistravusių piliečių, kurių registracijos patvirtinime nurodytas laikas nuo 9 iki 13 val., lauksime registracijoje nurodytą dieną nuo 11 iki 13 val.,
  • iš anksto užsiregistravusių piliečių, kurių registracijos patvirtinime nurodytas laikas nuo 13.30 val. ir vėliau – maloniai prašome atvykti registracijoje nurodytą dieną nuo 13.30 val. iki 15 val.

  Atkreipiame dėmesį, kad pasas/asmens tapatybės kortelė bus tik siunčiami registruotu paštu (nevykdant atsiėmimo Ambasadoje) pateikus iš anksto iki 100 gramų apmokėtą Special Delivery voką.

  Iš anksto užsiregistravusių piliečių priėmimas notariniais klausimais, kurių registracijos patvirtinime nurodytas laikas nuo 9 val. ir vėliau, vyks registracijoje nurodytą dieną nuo 11 iki 13 val.

  Priėmimas kitais konsuliniais klausimais vyks: pirmadieniais – penktadieniais nuo 11 iki 13 val.

  Į konsulinį priėmimą atvykę asmenys, turintys akivaizdžius ligos požymius (pvz. kosėjimas, slogavimas), nebus įleidžiami į Ambasados patalpas.

  Atkreipiame dėmesį, kad aktualią Konsulinę informaciją galite rasti www.uk.mfa.lt, siunčiant paklausimą el. paštu [email protected] arba skambinant +44 (0) 2080899616.

  Pasikeitus situacijai, gali būti teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba.

  Maloniai prašome sekti informaciją www.uk.mfa.lt

  Naujienlaiškio prenumerata