Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖJE DIDŽIOSIOS BRITANIJOS IR ŠIAURĖS AIRIJOS KARALYSTĖJE, OMANO SULTONATUI, AFRIKOS SĄJUNGAI,FEDERACINEI DEMOKRATINEI ETIOPIJOS RESPUBLIKAI IR PORTUGALIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Lithuania House, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE, UNITED KINGDOM

plačiau »

Tel. +44 (0)20 7592 2840
Faksas +44 (0)20 7592 2864
El. paštas

Songlines Encounters 2017 festivalyje – dueto „Solo & Indrė“ premjera Jungtinėje Karalystėje

Sukurta 2017.05.31 / Atnaujinta 2017.06.13 12:32
  Songlines Encounters 2017 festivalyje – dueto „Solo & Indrė“ premjera Jungtinėje Karalystėje

  Birželio 3 dieną, 17 valandą, prestižinėje Kings Place salėje Londone pasirodys tarptautinio pripažinimo sulaukęs duetas Solo & Indrė. Muzikantų Solo & Indrė kūryboje derinami tradiciniai tautiniai instrumentai – afrikietiška kora ir Lietuvos liaudies muzikos pasididžiavimas – kanklės.

  Muzikantai Solo ir Indrė pirmąkart susitiko įrašų studijoje pasaulio muzikos koncertų organizatorių „GM Gyvai“ („One Root Music“) iniciatyva, netrukus planuojamas išleisti ir pirmasis šio dueto albumas.

  I. Jurgelevičiūtė, dainininkė ir kanklininkė iš Lietuvos, vis dažniau pasirodo tarptautinėse scenose su muzikos grupėmis Merope, Granvat bei MaLituanie, kuriose darniai apjungia savo lietuviškas muzikines šaknis su kitų muzikos stilių bei žanrų imrovizacijomis.

  Senegalietis griotas (šiaurinės Vakarų Afrikos tautų istorijų pasakotojas, poetas, muzikantas) Solo Cissokho yra ypatingas atlikėjas, pasakotojas, Afrikos tradicijas ir kultūrą iš lūpų į lūpas nešantis per muziką. Muzikantas keliauja per pasaulio muzikos scenas virtuoziškai grodamas tradiciniu Vakarų Afrikos styginiu instrumentu kora bei įpindamas ir vokalinių savo šalies folkloro melodijų.

  Indrė Jurgelevičiūtė, puikiai žinoma kaip tarptautinio projekto Merope, neseniai išleidusį jau antrąjį albumą, įkūrėja, su senegaliečiu Solo konkursui pateikė kūrinį iš ką tik pasirodžiusio pirmojo judviejų albumo, kuris atliekamas Solo kora ir Indrės kanklėmis. Garsas panašus, tačiau reprezentuoja dvi skirtingas kultūras.

  Solo ir Indrės pasirodymą galėsite išvysti birželio 3 dieną, 17 val., Songlines Encounters 2017 festivalyje – Kings Place, antroji salė, 90 York Way, N1 9AG Londone.

  Bilieto kaina – £12.50.

  Pasirodymą remia Lietuvos kultūros institutas.

  Daugiau informacijos:

  http://www.kingsplace.co.uk/whats-on/solo-indre#.WS6FFOvyvIV

  http://www.kingsplace.co.uk/whats-on/curated-weeks/songlines-encounters-festival-2017#.WS6E9evyvIU

  https://www.facebook.com/events/1265036273579675/?fref=ts

   

   

  Naujienlaiškio prenumerata