Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Paskirtas Lietuvos garbės konsulas Birmingame

Sukurta 2021.04.06 / Atnaujinta 2021.04.05 17:05
  Paskirtas Lietuvos garbės konsulas Birmingame

  Pareigas pradėjo eiti Lietuvos Respublikos garbės konsulas Jungtinėje Karalystėje Dr. Darren Coleman, kuris savo funkcijas vykdys Birmingamo mieste.

  Naujasis garbės konsulas yra žinomas verslininkas, kuris vadovauja prekinių ženklų konsultacinei įmonei „Wavelength Marketing“, turi darbo su įvairių šalių ir regionų prekiniais ženklais patirties. Dr. D. Coleman puikiai susipažinęs su Lietuvos verslu ir jo poreikiais, 2014 m. kartu su VšĮ “Versli Lietuva” įgyvendino projektą „BrandLab“, kurio pagrindinis tikslas buvo padėti Lietuvos įmonėms kurti ir vystyti prekinius ženklus.

  „Džiugu, kad garbės konsulu Birmingamo mieste paskirtas Dr. Coleman, kuris, esu įsitikinęs, padės Lietuvai plėtoti ryšius su Jungtine Karalyste ne tik verslo, bet ir mokslo, švietimo, kultūros srityse bei, esant reikalui, padės Lietuvos piliečiams.“ – sakė Lietuvos Ambasadorius Jungtinėje Karalystėje Renatas Norkus.  

  Tai – trečiasis Lietuvos garbės konsulas Jungtinėje Karalystėje. Lietuvos garbės konsulai dirba Dorseto ir Kento grafystėse.

  Naujienlaiškio prenumerata