Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

ORGANIZUOJAMAS KONSULINIŲ PASLAUGŲ TEIKIMAS ŠIAURĖS AIRIJOJE, PORTADOWN

Sukurta 2020.09.15 / Atnaujinta 2020.09.15 13:26
  ORGANIZUOJAMAS KONSULINIŲ PASLAUGŲ TEIKIMAS ŠIAURĖS AIRIJOJE, PORTADOWN

  Nuo 2020 m. rugsėjo 27 d. (sekmadienio) iki 2020 m. rugsėjo 30 d. (trečiadienio) Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje teiks konsulines paslaugas Portadown, Šiaurės Airijoje.

  Bus priimami prašymai ir dokumentai dėl LR pasų ar asmens tapatybės kortelių išdavimo (keitimo), asmens grįžimo pažymėjimų išdavimo, užsienyje sudarytų santuokų ar gimusių vaikų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, atliekami notariniai bei kiti konsuliniai veiksmai.

  Adresas: 7 Foundry Street, Portadown BT63 5AB, UK.

  SVARBU:

  1. Pageidaujančius kreiptis dėl paso ir/ar asmens tapatybės kortelės keitimo išdavimo prašome registruotis iš anksto elektroninės registracijos sistemoje čia.

    
  2. Pageidaujančius kreiptis dėl asmens grįžimo pažymėjimo, santuokos ar gimimo apskaitymo, konsulinių pažymų apie teistumą, pažymų dėl šeiminės padėties, notarinių veiksmų prašome registruotis, siunčiant prašymą el. pašto adresu: [email protected]  PASTABA:  registruotis 2 punkte nurodytu el. paštu galima tik iki 2020 m. rugsėjo 17 d. (ketvirtadienio) 12:00 val.

  Registracijos prašyme būtina nurodyti:

  • visų asmenų, kurie kreipsis dėl konsulinių paslaugų, vardus, pavardes, asmens kodus (gimimo datą, jei asmens kodas dar nėra suteiktas);
  • dėl kurios ar kurių  konsulinių paslaugų kreipsitės;
  • savo telefono numerį.

  Nepamirškite atsinešti savo turimų pasų/ATK, nuotraukų, apmokėtų Special Delivery vokų (su Jūsų adresu).

  Visi turi atvykti asmeniškai; taip pat vaikai nuo 1 metų.

  Atsiskaitymas už konsulines paslaugas – banko kortele.

   

  Naujienlaiškio prenumerata