Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

ORGANIZUOJAMAS KONSULINIŲ PASLAUGŲ TEIKIMAS EDINBURGE

Sukurta 2020.09.15 / Atnaujinta 2020.09.15 14:04
  ORGANIZUOJAMAS KONSULINIŲ PASLAUGŲ TEIKIMAS EDINBURGE

  Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje kartu su išorės paslaugų teikėju, VFS Global, nuo 2020 m. rugsėjo 21 d. organizuoja konsulinių paslaugų teikimą Edinburge, Škotijoje.

  Nuo 2020 m. rugsėjo 21 d. iki 25 d. bus priimami prašymai ir dokumentai dėl LR pasų ar asmens tapatybės kortelių išdavimo (keitimo), asmens grįžimo pažymėjimų išdavimo, užsienyje sudarytų santuokų ar gimusių vaikų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, atliekami notariniai bei kiti konsuliniai veiksmai.

  Konsulinės paslaugos bus teikiamos Edinburge VF Services (UK) Ltd patalpose adresu: 1 Rennie’s Isle, Edinburgh EH6 6QT, UK.

  SVARBU:

  1. Pageidaujančius kreiptis dėl paso ir/ar asmens tapatybės kortelės keitimo išdavimo prašome registruotis iš anksto elektroninės registracijos sistemoje čia
  1. Pageidaujančius kreiptis dėl asmens grįžimo pažymėjimo, santuokos ar gimimo apskaitymo, konsulinių pažymų apie teistumą, pažymų dėl šeiminės padėties, notarinių veiksmų prašome registruotis, siunčiant prašymą el. pašto adresu: [email protected]  PASTABA:  2 punkte išvardintos paslaugos bus teikiamos nuo 2020 m. rugsėjo 21 d. (pirmadienio) iki 2020 m. rugsėjo 25 d. (penktadienio),  o registruotis 2 punkte nurodytu el. paštu galima tik iki 2020 m. rugsėjo 17 d. (ketvirtadienio) 12:00 val.

  Prašyme būtina nurodyti:

  • visų asmenų, kurie kreipsis dėl konsulinių paslaugų, vardus, pavardes, asmens kodus (gimimo datą, jei asmens kodas dar nėra suteiktas);
  • dėl kurios ar kurių  konsulinių paslaugų kreipsitės;
  • savo telefono numerį.

  Prašome nurodyti visus prašomus duomenis. Dėl konsulinių paslaugų visi turi atvykti asmeniškai; taip pat vaikai nuo 1 metų. Atsiskaitymas už paslaugas – banko kortele.

  Nauji dokumentai (pasas ar asmens tapatybės kortelė) piliečiui bus siunčiami per VF Service (UK), daugiau informacijos dėl paslaugos galima rasti čia

   

   

  Naujienlaiškio prenumerata