Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje surengė viktoriną „Ką žinai apie Lietuvą“

Sukurta 2020.11.13 / Atnaujinta 2020.11.18 14:38
   Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje surengė viktoriną „Ką žinai apie Lietuvą“
   Viktorina 2.jpeg Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje surengė viktoriną „Ką žinai apie Lietuvą“
   Viktorina 3.jpeg Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje surengė viktoriną „Ką žinai apie Lietuvą“
   Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje surengė viktoriną „Ką žinai apie Lietuvą“

   Lapkričio 12 dieną lietuviai išbandė savo jėgas Lietuvos Respublikos ambasados Jungtinėje Karalystėje organizuotoje Lietuvos Steigiamojo Seimo 100-mečiui ir Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui skirtoje viktorinoje.

   Šiais metais viktorinoje dalyvavo lietuviai ne tik iš Jungtinės Karalystės, bet ir iš Belgijos, Norvegijos ir Lietuvos. Pirmą kartą virtualiai vykusiame renginyje savo žinias išbandė daugiau kaip 30 dalyvių.

   Viktorina buvo suskirstyta į du etapus po 15 klausimų, kiekvienam atsakymui skirta po 40 sekundžių.

   Geriausiai atsakiusieji į klausimus buvo apdovanoti išskirtiniais Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje marškinėliais ir knygomis apie Lietuvą, o pirmos vietos nugalėtojams taip pat buvo įteikta ir Lietuvos valstybės istorinė vėliava.

   Sveikiname pirmas tris vietas užėmusius dalyvius! Du žaidėjai Artūras Vyšniauskas ir Vaidas Ulozas surinko po 29 taškus ir pasidalino pirmąją vietą; Dmitrijus Koleisnikov atsiliko tik vienu tašku ir teisingai atsakęs į 28 klausimus liko antras; trečiąją vietą užėmė Simonos Venskūnaitės ir Rolando Venskūno komanda, surinkusi 27 taškus.

   Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams už gerą nuotaiką ir pademonstruotas puikias žinias apie Lietuvą, tikimės greitai vėl pasimatyti.

   Pilietiškumą skatinančią viktoriną „Ką žinai apie Lietuvą“ rėmė Lietuvos užsienio reikalų ministerija iš tikslinių lėšų, skirtų „Globalios Lietuvos“ programos įgyvendinimui.

   Naujienlaiškio prenumerata