Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖJE DIDŽIOSIOS BRITANIJOS IR ŠIAURĖS AIRIJOS KARALYSTĖJE, OMANO SULTONATUI, AFRIKOS SĄJUNGAI,FEDERACINEI DEMOKRATINEI ETIOPIJOS RESPUBLIKAI IR PORTUGALIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Lithuania House, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE, UNITED KINGDOM

plačiau »

Tel. +44 (0)20 7592 2840
Faksas +44 (0)20 7592 2864
El. paštas

Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje organizuoja konsulinę misiją į Piterborą ir Bostoną (registracija baigta)

Sukurta 2016.11.07 / Atnaujinta 2016.11.11 10:58
  Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje organizuoja konsulinę misiją į Piterborą ir Bostoną (registracija baigta)

  Siekdama Lietuvos piliečiams sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje 2016 m. gruodžio 5 d. organizuoja konsulinę misiją į Piterborą (Peterborough), o 2016 m. gruodžio 6-8 dienomis – į Bostoną.

  Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pasų, asmens tapatybės kortelių išdavimo (keitimo), užsienyje sudarytų santuokų ar gimusių vaikų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, atliekami notariniai veiksmai, taip pat priimamos Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos, bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

  • Konsulinė misija Piterbore vyks adresu: Reception Room, Town Hall, Bridge Street, Peterborough, PE1 1HF. (DĖMESIO: registracija į misiją Piterbore daugiau nebevykdoma, laisvų vietų nėra).
  • Konsulinė misija Bostone vyks adresu: Fydell House (antras aukštas, room 2), Boston, Lincolnshire, PE 21 6HU. (DĖMESIO: registracija į misiją Bostone daugiau nebevykdoma, laisvų vietų nėra).

  Pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų prašome registruotis iš anksto:

  • Registruotis reikia Lietuvos ambasadoje Jungtinėje Karalystėje siunčiant prašymą el. paštu [email protected];
  • Prašyme būtina nurodyti visų asmenų, kurie kreipsis dėl konsulinių paslaugų, vardus, pavardes, asmens kodus (jei asmens kodas dar nesuteiktas - gimimo datas), taip pat dėl kurios ar kurių  konsulinių paslaugų kreipsitės, į kurį miestą ir kurią dieną pageidaujate atvykti.

  Naujienlaiškio prenumerata