Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖJE DIDŽIOSIOS BRITANIJOS IR ŠIAURĖS AIRIJOS KARALYSTĖJE, OMANO SULTONATUI, AFRIKOS SĄJUNGAI,FEDERACINEI DEMOKRATINEI ETIOPIJOS RESPUBLIKAI IR PORTUGALIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Lithuania House, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE, UNITED KINGDOM

plačiau »

Tel. +44 (0)20 7592 2840
Faksas +44 (0)20 7592 2864
El. paštas

Lietuvių fotografas - svarbiausioje tarptautinėje fotografijos parodoje Londone

Sukurta 2017.04.13 / Atnaujinta 2017.04.13 17:16
  Lietuvių fotografas - svarbiausioje tarptautinėje fotografijos parodoje Londone

  Prestižiniuose „Sony“ pasaulio fotografijos apdovanojimuose paskelbti šių metų nacionaliniai laimėtojai. Geriausiu lietuvių fotografų darbu išrinkta Tado Kazakevičiaus nuotrauka „Ugnė, Dovydas ir Egidijus“.

  Pirmąją vietą nacionalinėje kategorijoje užtikrinusį kadrą T. Kazakevičius užfiksavo praėjusių metų vasarą Laumėnų kaime, Ukmergės rajone. Nuotrauka, kurioje užfiksuoti su šuneliu žaidžiantys vaikai yra dokumentinės fotografijos ciklo apie nykstančią Lietuvos provinciją „Tai, ko nebebus“ dalis.

  „Esu be galo laimingas, kad vienas mano paties mėgstamiausių metų kadrų tapo nacionalinio „Sony“ apdovanojimo laimėtoju. Man tai didžiulis įvertinimas ir paskata“, – teigė 32-jų fotografas.

  Reklamos ir grafinio dizaino specialistas T. Kazakevičius laisvalaikį skiria dokumentinei ir portretinei fotografijai. Jo dėmesio centre - žmonės ir socialinės problemos.

  Tarp lietuvių fotografų taip pat įvertinta Ruslano Bolgovo portretinė nuotrauka „Juodoji kaukė“ bei Karolio Janulio gamtos kadras „Garlandas“.

  Pasaulio fotografijos organizacijos ir „Sony“ organizuojami apdovanojimai yra didžiausias pasaulyje fotografijos konkursas, kuriame dalyvauja fotografijos profesionalai ir mėgėjai iš įvairų pasaulio šalių. 2017-ųjų „Sony“ pasauliniams fotografijos apdovanojimams pateikta daugiau kaip 227 tūkst. nuotraukų iš 183 valstybių, o aukščiausiai įvertinti fotografai bus paskelbti oficialioje ceremonijoje balandžio 20 d., Londone.

  Geriausios 2017 – ųjų „Sony“ pasaulio fotografijos apdovanojimų nuotraukos balandžio 21 – gegužės 7 d. bus eksponuojamos Somerset House, Strand, Londone WC2R 1LA.

  Galerijos darbo laikas: pirmadieniais – penktadieniais 10.00 – 21.00 val., šeštadieniais – sekmadieniais 10.00 – 20.00 val.

  Bilietų kainos: 7 – 18 GBP.

  Daugiau informacijos:

  https://www.somersethouse.org.uk/whats-on/sony-world-photography-award-martin-parr-2017-exhibition 

  http://www.tedkozak.com/

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata