Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
info.png

Kovo 4 d. Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje bendradarbiaudama su Europos Sąjungos delegacija Jungtinėje Karalystėje, Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomene ir Londono Sičio lietuvių klubu surengė virtualią specialiai Lietuvos piliečiams skirtą informacinę sesiją apie ES nuolatinio gyventojo statuso programą (ang. EU Settlement Scheme) ir kitus dėl įvykusio BREXIT aktualius klausimus.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Copy of Lithuania launches an e-residency programme for foreign nationals(2).png
Mieli Lietuvos piliečiai,

Informuojame, kad nuo 2021-02-22 atnaujinsime priėmimą dėl pasų išdavimo ir keitimo ambasadoje ir pasų centruose Londone ir Edinburge.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Copy of Lithuania launches an e-residency programme for foreign nationals(1).png

Mieli Lietuvos piliečiai, kartu su jumis išgyvename koronaviruso pandemijos iššūkius, suprantame jūsų susirūpinimą ir informuojame, kad nuo 2021-02-22 ruošiamės atnaujinti priėmimą dėl pasų išdavimo ir keitimo ambasadoje ir pasų centruose Londone ir Edinburge.

 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
105908175_2653836081385320_8844699680807729347_o.jpg

Informuojame, kad 2021 m. vasario 16 dieną Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje nedirbs.

Konsulinės naujienos »
photo 2.png

Jei esate Europos Sąjungos, Europos Ekonominės Bendrijos ar Šveicarijos pilietis ir iki 2020 m. gruodžio 31 d. gyvenote Jungtinėje Karalystėje, jūs galite pateikti prašymą pagal ES nuolatinio gyventojo statuso programą. Šį prašymą galite pateikti iki š.m. birželio 30 d.

Konsulinės naujienos »
info covid 5.jpg

Informuojame, kad po 2021-01-04 vakare paskelbto Jungtinės Karalystės vyriausybės sprendimo dėl daug griežtesnių karantino reikalavimų ir šalyje sparčiai plintant COVID-19 virusui Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje nuo 2021-01-06 iki atskiro pranešimo teiks tik neatidėliotiną konsulinę pagalbą ir paslaugas.

Konsulinės naujienos »
skrydziai.jpg

Gruodžio 30 dieną Vyriausybės posėdyje buvo nuspręsta nuo 2021 m. sausio 1 d. nebepratęsti skrydžių iš Jungtinės Karalystės (JK) draudimo. Vieningai skrydžių draudimą iš JK įvedusios Baltijos valstybės kartu jo ir atsisakė. 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
IMG_0863.jpg

Informuojame, kad baigėme formuoti sąrašą piliečių, kurie bus parskraidinti į Lietuvą gruodžio 28 d. skrydžiu, organizuojamu trijų Baltijos valstybių užsienio reikalų ministrų susitarimu.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
nuotrauka.png

 

 

BALTIJOS VALSTYBIŲ UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAI SUTARĖ DĖL SKRYDŽIO IŠ JUNGTINĖS KARALYSTĖS

 

Šiandien vykusio pokalbio tarp Lietuvos, Latvijos ir Estijos užsienio reikalų ministrų metu nuspręsta organizuoti humanitarinį skrydį trijų Baltijos valstybių gyventojams iš Jungtinės Karalystės (JK).

 

Skrydis planuojamas pirmadienį, gruodžio 28 dieną. Skrydžio laikas, išvykimo oro uostas bei lėktuvo bilieto kaina bus patikslinti. Lietuvai šiame skrydyje yra skiriamos 48 vietos.

 

Šiuo metu yra sudaromas grąžinamų žmonių sąrašas, pirmiausia atsižvelgiant į piliečių, kurie kreipėsi į Lietuvos ambasadą JK, sveikatos būklę ar susiklosčiusias ypatingas aplinkybes. Ambasada analizuoja duomenis ir susiekia su parskraidinimo kriterijus atitinkančiais piliečiais (prašome kreiptis [email protected] arba [email protected]).

 

Saugodami savo ir visuomenės sveikatą nuo COVID-19 naujos atmainos, kuri JK toliau labai sparčiai plinta, prašome atsisakyti ketinimų šiuo metu vykti į Lietuvą.

 

Situacijai keičiantis, toliau bus svarstomos skrydžių iš JK į Baltijos valstybės oro uostus atnaujinimo galimybės.

 

 

 
Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
rekomendacijos.png

Svarbi informacija Įvertinus susidariusią situaciją dėl Jungtinėje Karalystėje nustatytos COVID-19 mutacijos ir Vyriausybės priimto sprendimo nuo gruodžio 21 d. iki gruodžio 31 d. laikinai stabdyti visus keleivinius skrydžius iš Jungtinės Karalystės bei dėl kritinės pandemijos padėties Lietuvoje ir sugriežtintų karantino priemonių, ministerija šiandien paskelbė rekomendaciją piliečiams nevykti į Jungtinę Karalystę.

Konsulinės naujienos »

2020 m. gruodžio 1 d. įsigalioja nauja Lietuvos Respublikos konsulinio mokesčio įstatymo redakcija ir nauji konsulinio mokesčio dydžiai.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
123813053_3024411957661062_7838155584811334791_o.png

Dėl Covid-19 epidemijos plitimo Jungtinės Karalystės Vyriausybė paskelbė visuotinį karantiną Anglijoje nuo lapkričio 5 d.  Šiuo metu Lietuvos Respublikos ambasada Londone teiks konsulines paslaugas ir neatidėliotiną konsulinę pagalbą.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Svarbi informacija Lietuvos piliečiams planuojantiems vykti į Jungtinę Karalystę 111.png

Nuo lapkričio 1d. 04:00 val. visiems, atvykusiems į Jungtinę Karalystę (Angliją, Velsą, Šiaurės Airiją ir Škotiją) iš Lietuvos, bus privaloma 14 d. saviizoliacija.

Konsulinės naujienos »
fcb info 13.jpg

Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje įnirtingai ruošiasi artėjantiems LR Seimo rinkimams. Dėl to ambasadoje iki spalio 30 d. nebus galimybės atlikti notarinių veiksmų (išskyrus fakto, kad pilietis gyvas ir yra tam tikroje vietovėje, patvirtinimo, reikalingo pateikti SODROS užsienio išmokų tarnybai). Naujos registracijos vietos notariniam priėmimui bus skelbiamos spalio 30 d. ryte.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata