Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
3.png

Šiais metais Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje pradės bendradarbiauti su VF Services (UK) Ltd  ir atidarys Pasų centrus Londone ir Edinburge. Pasų centruose Lietuvos Respublikos piliečiai galės pateikti dokumentus tik dėl paso ir asmens tapatybės kortelės keitimo.  Asmenys, kurie norėtų pateikti dokumentus dėl pirmo paso vaikams, paso po santuokos ar praradę savo asmens dokumentą bus ir toliau aptarnaujami Lietuvos ambasadoje Londone.

Konsulinės naujienos »
ambasada.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje skelbia atranką trims raštvedžių pareigybėms užimti nuo 2020 m. rugpjūčio/rugsėjo mėnesio.

Konsulinės naujienos »
SVARBI INFO 3.jpg

Skelbiame konsulinių paslaugų teikimo ambasadoje tvarką nuo 2020-06-01

Konsulinės naujienos »
SVARBUS PASIKEITIMAI 3.jpg

Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje kartu su jumis išgyvena koronaviruso pandemijos iššūkius, supranta jūsų susirūpinimą ir ruošiasi atnaujinti konsulinių paslaugų teikimą, atitinkantį naujausius saugos ir sveikatos reikalavimus.

Konsulinės naujienos »
SVARBUS PASIKEITIMAI 2 (1).jpg

Primename, jog nuo š.m. kovo 19 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba.

Konsulinės naujienos »
DEL GRYZIMO I LT 1.jpg

Skelbiamas naujas užsakomasis skrydis Londonas – Vilnius, siekiant padėti JK įstrigusiems Lietuvos piliečiams.

 1. Kada: kovo 27 d.
 2. Preliminarus skrydžių laikas iš Londono Stansted – 19:00 val. vietos laiku.
 3. Skrydžio numeris: X9322
 4. Kaina: 275 EUR/asm.
 5. Bilietus galite įsigyti: https://tickets.paysera.com/lt/event/kidy-tour-skrydis-londonas-vilnius-03-27-kidy-tour-flight-london-vilnius
 6. DĖL BAGAŽO Keleiviai į lėktuvą su savimi gali pasiimti 1 rankinio bagažo vienetą (išmatavimai 55 x 45 x 25 cm). Maksimalus rankinio bagažo svoris 8 kg. Taip pat kiekvienam keleiviui nuo 2 m. amžiaus priklauso 1 registruoto bagažo vienetas. Maksimalus svoris 20 kg.
Konsulinės naujienos »
DEL GRYZIMO I LT 4.jpg

Skelbiamas naujas užsakomasis skrydis Londonas – Vilnius, siekiant padėti Jungtinėje Karalystėje įstrigusiems Lietuvos piliečiams.

 1. Kada: kovo 25 d., preliminarus skrydžių laikas iš Londono Stansted - 12:00 val. vietos laiku
 2. Kaina: 275 eur/asm.
 3. Bilietus galite įsigyti: https://tickets.paysera.com/lt/event/kidy-tour-uzsakomasis-skrydis-londonas-vilnius-03-25
 4. Keleiviai į lėktuvą su savimi gali pasiimti 1 rankinio bagažo vienetą (išmatavimai 55 x 45 x 25 cm). Maksimalus rankinio bagažo svoris 8 kg. Taip pat kiekvienam keleiviui nuo 2 m. amžiaus priklauso 1 registruoto bagažo vienetas. Maksimalus svoris 20 kg.
 5. Atkreipiame dėmesį, jog taip pat yra vykdoma apklausa dėl užsakomojo skrydžio Londonas - Vilnius, kuris būtų vykdomas kovo 27 d. 
 6. Anketas rasite čia: https://www.kidytour.lt/backhome
 7. Registracija skirta tik poreikio įvertinimui!
Konsulinės naujienos »
DEL GRYZIMO I LT 2.jpg

Siekiant padėti Jungtinėje Karalystėje įstrigusiems lietuviams, skubame pranešti, jog kovo 21 d. „Kidy Tour" organizuoja užsakomąjį skrydį Londonas – Vilnius.

Konsulinės naujienos »
SVARBUS PASIKEITIMAI 2.jpg

Nuo š.m. kovo 19 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje bus teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba.

Konsulinės naujienos »
karantinas.png

Visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje skelbiamas karantinas nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
svarbu.png

Naujausią informaciją apie skrydžius į/iš Lietuvos rasite čia:

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
paveiksliukas.png

Remiantis Valstybės sienos apsaugos tarnyba informacija, karantino laikotarpiu Lietuvos Respublikos piliečiams bus leidžiama išvykti iš Lietuvos, jei jie turi deklaruotą gyvenamąją vietą užsienyje arba vyksta į savo darbo vietą, ir pateiks tai įrodantį dokumentą.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »

Atsižvelgdami į sparčiai besikeičiančią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) ir remdamiesi Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Ekstremalių situacijų operacijų centro rekomendacijomis, atšaukiama kovo 19-25 d. konsulinė misija į Šiaurės Airiją ir Škotiją.

Sekite informaciją ambasados internetinėje svetainėje uk.mfa.lt ir FB paskyroje.

Konsulinės naujienos »
93344_3d26294d9f8ea6268a11b05e4b51aaad.png

Dėmesio! Atsižvelgiant į sudėtingą situaciją ir tai, kad valstybės pradeda riboti asmenų judėjimą, piliečiams rekomenduojama nutraukti neatidėliotinas keliones, o, laikinai esantiems Jungtinėje Karalystėje, ieškoti galimybių grįžti į Lietuvą per judėjimo ribojimų netaikančias valstybes.

Konsulinės naujienos »
LT 2.jpg

Atsižvelgdama į tai, kad Pasaulio sveikatos organizacija koronaviruso protrūkį paskelbė pandemija, taip pat siekdama apsaugoti Lietuvos Respublikos piliečių ir jų šeimų narių, gyvenančių Jungtinėje Karalystėje, sveikatą (siekiant išvengti kelionių piko valandomis), Lietuvos Respublikos ambasada Londone nuo š. m. kovo 16 d. laikinai keičia piliečių priėmimo valandas:

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata