Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
ambasados nuotrauka.jpg

Šioje pozicijoje numatomos funkcijos:

  • Sekti Jungtinės Karalystės užsienio ir vidaus politikos aktualijas, rengti jų apžvalgas;
  • Sekti Portugalijos ir Omano (šioms šalims akredituota LR ambasada JK) aktualijas, rengti jų apžvalgas;
  • Dalyvauti JK institucijų ar think tank‘ų organizuojamuose susitikimuose, konferencijose ir pan., rengti jų apibendrinimus;
  • Padėti organizuoti ambasados organizuojamus viešosios diplomatijos renginius.

Šiuo metu ieškome praktikantų kultūros, komercijos, ekonomikos, politikos srityse ir konsuliniame skyriuje.

Išsamesnė informacija: https://uk.mfa.lt/uk/lt/praktika

Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Sale.jpg

Lapkričio 28 d. 19 val. Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje kviečia dalyvauti informacinėje sesijoje, kurios metu kvalifikuotas teisininkas atsakys į piliečiams aktualius klausimus dėl ES nuolatinio gyventojo statuso programos/Nuolatinio gyventojo statuso ir nenuolatinio gyventojo statuso (angl. EU Settlement Scheme/Settled and Pre-settled Status).

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
pasas.jpg

Siekiant Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Jungtinėje Karalystėje, sudaryti kuo geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, organizuojamos konsulinės misijos į Bostoną ir Mančesterį.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Flag-Pins-Lithuania-Scotland.jpg

Siekdama Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Škotijoje, sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje 2019 m. spalio 7 – 11 d. organizuoja konsulinę misiją į Aberdyną, Škotiją.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Pasai.jpg

Siekdama Lietuvos Respublikos piliečiams, gyvenantiems Jungtinėje Karalystėje sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje kartu su Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos Konsuliniu departamentu 2019 m. planuoja surengti dar tris konsulines misijas.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje pradeda bendradarbiavimą su išorės paslaugų teikėju VF Services (UK) Ltd.

Nuo 2019 m. liepos 19 d. prašymus išduoti Šengeno vizą bus galima pateikti ne tik ambasadoje, bet ir vizų centruose Londone, Mančesteryje, Edinburge ir Kardife. Daugiau informacijos https://www.vfsglobal.com/Lithuania/UK/index.html

Konsulinės naujienos »
foto fb 4.jpg

Kartu su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje gegužės 12 d. ir 26 d. King's Lynn ir Leeds organizavo Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimus, referendumus bei rinkimus į Europos Parlamentą, o gegužės 13-24 d. šiuose miestuose surengė konsulines misijas.

Konsulinės naujienos »
ambasada aaaaaaaaaaaaa.jpg

Siekdama Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Šiaurės ir Rytų Anglijoje, sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje 2019 m. gegužės mėn. 14-24 d. organizuoja konsulines misijas Kings Line (King‘s Lynn) ir Lidse (Leeds).

Konsulinės naujienos » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata