Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖJE DIDŽIOSIOS BRITANIJOS IR ŠIAURĖS AIRIJOS KARALYSTĖJE, OMANO SULTONATUI, AFRIKOS SĄJUNGAI,FEDERACINEI DEMOKRATINEI ETIOPIJOS RESPUBLIKAI IR PORTUGALIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Lithuania House, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE, UNITED KINGDOM

plačiau »

Tel. +44 (0)20 7592 2840
Faksas +44 (0)20 7592 2864
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Sapoka.jpg

Londono Sitis – simboliškai kvadratinėje mylioje įsikūręs pasaulio finansų centras, kuriame priimami svarbiausi kapitalo rinkų, bankų, draudimo sričių sprendimai. Lietuvos finansų ministras Vilius Šapoka su Londono Sičio vadovu Marku Boleatu ir tarptautinių finansinių institucijų vadovais aptarė situaciją finansų rinkose ir bendrus projektus.

Ekonominiai santykiai » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Flag_of_the_Azores_svg JPG.jpg

2017 m. kovo 27 d. Lankydamasi Portugalijos Azorų autonominiame regione ambasadorė Asta Skaisgirytė susitiko su regiono vyriausybės prezidentu V. Cordeiro, sostinės Ponta Delgados meru Jose Bolieiro, Prekybos rūmų atstovais, atidarė Lietuvos Garbės konsulatą.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
Capture-brexit.JPG

Lietuvos ambasada kartu su Investuok Lietuvoje ir Lietuvos Banku rengia susitikimą skirtą aptarti finansų technologijų (fintech) tendencijoms ir perspektyvoms Lietuvoje. Lietuva siekia aktyviai pasinaudoti sparčiai besivystančio sektoriaus teikiamomis galimybėmis ir sudaryti kuo palankesnes sąlygas fintech įmonėms kurtis Lietuvoje. Paskutiniai Lietuvos patrauklumo ir sėkmingos veiklos pavyzdžiai – tai gerai žinomų Jungtinėje Karalystėje veikiančių bendrovių Revolut ir Contis Group sprendimas steigti savo padalinius ir vystyti veiklą Lietuvoje.

Renginio metu Lietuvos Banko, Investuok Lietuvoje, advokatų kontoros Sorainen, Go Vilnius ir Vilniaus Tech Park’o atstovai pristatys Lietuvos fintech strategiją bei galimybes šio sektoriaus kompanijoms iš Jungtinės Karalystės.

Renginys vyks Lietuvos ambasadoje 2016 m. gruodžio 6 d. 18:30 – 20:00 val. po kurio kviečiame prisijungti prie neformalaus bendravimo vakaro.

Labai kviečiame dalyvauti!

https://www.eventbrite.com/e/beyond-brexit-lietuvos-fintech…

Ekonominiai santykiai » Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata