Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Eglės Budvytytės „Choreografija bėgančiam vyrui” Block Universe 2017 festivalyje Londone

Sukurta 2017.05.31 / Atnaujinta 2017.06.13 12:29
  Eglės Budvytytės „Choreografija bėgančiam vyrui” Block Universe 2017 festivalyje Londone

  Birželio 4 dieną, lietuvių menininkė Eglė Budvytytė surengs pasirodymą Block Universe festivalyje kur pristatys premjerą Jungtinėje Karalystėje, pasirodymą „Choreografija bėgančiam vyrui“ (Choreography for the Running Male).

  Eglė Budvytytė kuria neįprastus choreografinius performansus kuriuose perteikia sąryšį tarp žmogaus kūno, supančios aplinkos ir stebėtojo. Menininkė savo kūryboje derina kiną, šokį, architektūrą ir videomeną. Ji pabrėžia improvizacinį savo darbų aspektą, taip pat "įsitraukimo" svarbą.

  Atliekant „Choreografiją bėgančiam vyrui“ grupė vyrų sinchroniškai bėgioja maršrutu po miestą. „Jie bėga ir slepiasi nuo savo senosios tapatybės, senosios sistemos ir tuo pat metu įkūnija naujos tapatybės ženklus, judesius ir gestus, kuriuos matome ne kaip vyriškus ar moteriškus, o kažką per vidurį. Bėgantys vyrai yra sutrikę dėl vyriškos tapatybės krizės, nes senieji „mačizmo“ kodai nebeveikia.“ – teigia menininkė.

  Pasirodymą remia Lietuvos kultūros institutas ir Nyderlandų karalystės ambasada.

  Apie festivalį

  Block Universe - trečiąjį kartą Londone organizuojamas tarptautinis meno festivalis, kurio siekis – apjungti vizualiuosius menus, šokį ir muziką. Festivalis remia tiek Jungtinės Karalystės, tiek ir kitų šalių menininkus. Festivalis truks nuo gegužės 29 d. iki birželio 4 d. ir pristatys vienus įdomiausių šių metų performanso kūrėjų pasirodymus.

  Eglės Budvytytės kūrinį „Choreografija bėgančiam vyrui“ galėsite išvysti nemokamai birželio 4 dieną, sekmadienį, 12 valandą.

  Daugiau informacijos - www.blockuniverse.co.uk  

   

  Naujienlaiškio prenumerata