Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖJE DIDŽIOSIOS BRITANIJOS IR ŠIAURĖS AIRIJOS KARALYSTĖJE, OMANO SULTONATUI, AFRIKOS SĄJUNGAI,FEDERACINEI DEMOKRATINEI ETIOPIJOS RESPUBLIKAI IR PORTUGALIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Lithuania House, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE, UNITED KINGDOM

plačiau »

Tel. +44 (0)20 7592 2840
Faksas +44 (0)20 7592 2864
El. paštas

BraveNewWorlds ir Ovalhouse pristato spektaklį „Trejybė“ Caroline Garden‘s koplyčioje Londone

Sukurta 2017.06.15 / Atnaujinta 2017.06.16 20:31
   BraveNewWorlds ir Ovalhouse pristato spektaklį „Trejybė“ Caroline Garden‘s koplyčioje Londone
   BraveNewWorlds ir Ovalhouse pristato spektaklį „Trejybė“ Caroline Garden‘s koplyčioje Londone

   Birželio 19-22, 26 ir 27 dienomis, Caroline Garden‘s koplyčioje Londone vyks spektaklis „Trejybė“ (Trinity). Renginys yra Ovalhouse’s Summer Season 2017 dalis. Renginio idėjos autorės, dailininkės, atlikėjos - Guoda Jaruševičiūtė, Kate Lane, Valentina Ceschi, muzika Demetrio Castellucci'o, šviesų dailininkas - Darren Johnston.

   Lietuvių ir Britų trupė „Brave New Worlds“ pristato ypatingo vizualumo spektaklį „Trejybė“.  Neįtikėtinus pavidalus scenoje kuria ir įkūnija tarptautinė jaunų menininkų komanda. Trys spektaklio autorės Guoda Jaruševiciutė, Kate Lane ir Valentina Ceschi scenoje įkūnija tris moteris, tris dukras, tris motinas, tris menininkes, tris kūnus ir begalinę skaičiaus 3 kombinaciją. Vienu pagrindinių iškvėpimo šaltinių spektaklio autorėms tapo mistiškos šventųjų moterų figūros ir jų gyvenimo istorijos. Spektaklio kūrėjos siekia scenoje atkurti mistišką šventumo jausmą ir viltį. Atsisakius teksto spektaklyje „Trejybė“ kalbama formų, spalvų ir vaizdų kalba. Todėl, pasak autorių, „Trejybė“ kiekvienam savaip suvokiamas kūrinys. Spektaklio autorės kuria įspūdingus kostiumus-skulptūras, kurie gali būti eksponuojami kaip savarankiški meno kūriniai, o scenoje atgyja ir virsta mistiškomis būtybėmis. Spektaklio autorės siekia atverti žiūrovų fantaziją ir praplėsti interpretacijos ribas.

   Londono universitete (Royal Central School of Speech and Drama) scenografijos studijas baigusi, 2011 metais Londono Nacionalinio teatro apdovanojimuose „Linbury Prize" įvertinta kaip viena iš dvylikos geriausiai pasirodžiusių jaunųjų Didžiosios Britanijos scenografų, režisierė, dailininkė ir atlikėja Guoda Jaruševičiūtė yra viena iš spektaklio kūrėjų. Italė teatro ir operos režisierė, aktorė Valentina Ceschi 2008 m. baigė Jacques'o Lecoq'o universitetą ir L.E.M scenografijos mokyklą Paryžiuje. Šiuo metu ji dirba, kaip operos režisierė ir aktorė, kuria spektaklius su teatro grupe „Dancing Brick“. Trečioji kolektyvo narė Kate Lane studijavo skulptūrą Kembervelio menų koledže, o vėliau baigė kostiumo dizaino magistro studijas Londono universitete. Šiuo metu K. Lane dėsto scenografiją prestižiniame Central Saint Martins universitete Londone, kuria kostiumus įvairių Londono teatrų spektakliams. Su „Brave New worlds“ trio šiame projekte bendradarbiauja ir italas kompozitorius Demetrio Castellucci bei Darren Johnston.  

   Projekto rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Arts Council England

   Data ir laikas: Birželio 19 – 22d., 26, 27, 19:30 val.

   Renginio vieta: Asylum, Caroline Garden’s Chapel, Londonas SE15 2SQ.

   Bilietai £14/£9 

   Daugiau informacijos:

   http://www.ovalhouse.com/whatson/detail/trinity-by-brave-new-world

   http://www.facebook.com/events/224694138014903/?ti=icl

   Tel.: 020 7582 7680.

   Twitter @Brave_NewWorlds, @Ovalhouse

   Facebook https://www.facebook.com/BravenewworlDs

   Naujienlaiškio prenumerata