Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖJE DIDŽIOSIOS BRITANIJOS IR ŠIAURĖS AIRIJOS KARALYSTĖJE, OMANO SULTONATUI, AFRIKOS SĄJUNGAI,FEDERACINEI DEMOKRATINEI ETIOPIJOS RESPUBLIKAI IR PORTUGALIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Lithuania House, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE, UNITED KINGDOM

plačiau »

Tel. +44 (0)20 7592 2840
Faksas +44 (0)20 7592 2864
El. paštas

Beyond Brexit: Lietuvos fintech strategija bei galimybės

Sukurta 2016.11.23 / Atnaujinta 2016.11.23 18:58
  Beyond Brexit: Lietuvos fintech strategija bei galimybės

  Lietuvos ambasada kartu su Investuok Lietuvoje ir Lietuvos Banku rengia susitikimą skirtą aptarti finansų technologijų (fintech) tendencijoms ir perspektyvoms Lietuvoje. Lietuva siekia aktyviai pasinaudoti sparčiai besivystančio sektoriaus teikiamomis galimybėmis ir sudaryti kuo palankesnes sąlygas fintech įmonėms kurtis Lietuvoje. Paskutiniai Lietuvos patrauklumo ir sėkmingos veiklos pavyzdžiai – tai gerai žinomų Jungtinėje Karalystėje veikiančių bendrovių Revolut ir Contis Group sprendimas steigti savo padalinius ir vystyti veiklą Lietuvoje.

  Renginio metu Lietuvos Banko, Investuok Lietuvoje, advokatų kontoros Sorainen, Go Vilnius ir Vilniaus Tech Park’o atstovai pristatys Lietuvos fintech strategiją bei galimybes šio sektoriaus kompanijoms iš Jungtinės Karalystės.

  Renginys vyks Lietuvos ambasadoje 2016 m. gruodžio 6 d. 18:30 – 20:00 val. po kurio kviečiame prisijungti prie neformalaus bendravimo vakaro.

  Labai kviečiame dalyvauti!

  https://www.eventbrite.com/e/beyond-brexit-lietuvos-fintech…

  Naujienlaiškio prenumerata