Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Bėgimas ,,Gyvybės ir mirties keliu” Parsloes parke Londone

Sukurta 2019.12.13 / Atnaujinta 2019.12.13 18:00
  Bėgimas ,,Gyvybės ir mirties keliu” Parsloes parke Londone

  Lietuvos ambasada Londone kartu su Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomene, Britanijos lietuvių krepšinio lyga ir Britanijos lietuvių sporto asociacija kviečia į penktąjį tarptautinį pagarbos Sausio 13-osios aukoms bėgimą ,,Gyvybės ir mirties keliu” Londone.

  1991-ųjų Sausio 13-osios naktis - viena svarbiausių datų Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės kelyje. Tą naktį, sovietų kariuomenei šturmuojant Vilniaus televizijos bokštą bei Radijo ir televizijos pastatą, netekome 14-os Tėvynę gynusių piliečių, tūkstančiai buvo sužeisti.

  Šis bėgimas – tai mūsų atminties ir solidarumo su Sausio 13-osios aukomis ženklas. Pagarbos bėgimu nesiekiame aukštų rezultatų, bėgdami kartu liudijame gyvą istorinę atmintį!

  Bėgimas ,,Gyvybės ir mirties keliu” Londone vyks tą patį savaitgalį, kaip ir 29-asis tarptautinis to paties pavadinimo bėgimas Vilniuje. Bėgimo dalyvių Londone laukia tokia pati 9 km distancija kaip ir Vilniuje. Nepageidaujantys bėgti pilnos distancijos, kaip ir pernai, turės galimybę įveikti Solidarumo ratą, kurio ilgis - apie 1,5 kilometro.

  Bėgime gali dalyvauti visi asmenys, nepriklausomai nuo tautybės ar pilietybės. Nepilnamečiams yra būtinas tėvų/globėjų rašytinis sutikimas dalyvauti bėgime. Visa rizika ir atsakomybė dėl nepilnamečio dalyvio sveikatos sutrikimų, sužalojimų ir nelaimingų atsitikimų, atsiradusių dalyvaujant renginyje tenka tėvams/globėjams.

  Atmintinė bėgimo dalyviams

  • Trasos distancija - 9 km.
  • Bėgimo vieta - Parsloes Park (Terrace Walk, Dagenham, RM9 5PU). Žemėlapis
  • Atvykusių dalyvių registracija bus vykdoma nuo 10 val. iki 10:50 val.
  • 10:50 val. skelbiama Tylos minutė už žuvusius Lietuvos laisvės gynėjus. Giedamas LR ir JK valstybiniai Himnai.
  • Bėgimo startas – 11 val.
  • Įvertinkite savo galimybes ir bėgimo distanciją (Jeigu turite abejonių dėl savo sveikatos būklės, prieš bėgimą būtinai pasikonsultuokite su šeimos gydytoju).
  • Pasirinkite tinkamą aprangą ir avalynę (Renginys vyks šaltuoju metu).
  • Renginio organizatoriai sudarys galimybę pasidėti bėgimui nereikalingus daiktus.
  • Vandeniu ir arbata bus galima atsigaivinti Starto/Finišo vietoje (Bėgimo trasoje atsigaivinimo punktų nebus).

   

  Naujienlaiškio prenumerata