Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖJE DIDŽIOSIOS BRITANIJOS IR ŠIAURĖS AIRIJOS KARALYSTĖJE, OMANO SULTONATUI, AFRIKOS SĄJUNGAI,FEDERACINEI DEMOKRATINEI ETIOPIJOS RESPUBLIKAI IR PORTUGALIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Lithuania House, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE, UNITED KINGDOM

plačiau »

Tel. +44 (0)20 7592 2840
Faksas +44 (0)20 7592 2864
El. paštas

Bėgimas ,,Gyvybės ir mirties keliu” Parsloes parke Londone

Sukurta 2016.12.12 / Atnaujinta 2016.12.12 17:13
  Bėgimas ,,Gyvybės ir mirties keliu” Parsloes parke Londone

  Lietuvos ambasada Londone kartu su Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomene ir Britanijos lietuvių krepšinio lyga kviečia į antrą tarptautinį pagarbos Sausio 13-osios aukoms bėgimą ,,Gyvybės ir mirties keliu” Londone.

  1991-ųjų Sausio 13-osios naktis - viena svarbiausių datų Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės kelyje. Tą naktį, sovietų kariuomenei šturmuojant Vilniaus televizijos bokštą bei Radijo ir televizijos pastatą, netekome 14-os Tėvynę ginusių piliečių, tūkstančiai buvo sužeisti.

  Šis bėgimas – tai mūsų atminties ir solidarumo su Sausio 13-osios aukomis ženklas. Pagarbos bėgimu nesiekiame aukštų rezultatų, bėgdami kartu liudijame gyvą istorinę atmintį!

  Bėgimas ,,Gyvybės ir mirties keliu” Londone vyks tą pačią dieną, kaip ir 26-asis tarptautinis to paties pavadinimo bėgimas Vilniuje. Bėgimo dalyvių Londone laukia tokia pati 9 km distancija kaip ir Vilniuje. Nepageidaujantys bėgti pilnos distancijos, kaip ir pernai, turės galimybę įveikti Solidarumo ratą, kurio ilgis - apie 1,5 kilometro.

  Bėgime gali dalyvauti visi asmenys, nepriklausomai nuo tautybės ar pilietybės. Nepilnamečiams yra būtinas tėvų/globėjų rašytinis sutikimas dalyvauti bėgime. Visa rizika ir atsakomybė dėl nepilnamečio dalyvio sveikatos sutrikimų, sužalojimų ir nelaimingų atsitikimų, atsiradusių dalyvaujant renginyje tenka tėvams/globėjams.

  Registracija eventbrite sistemoje: https://www.eventbrite.co.uk/e/begimas-gyvybes-ir-mirties-keliu-parsloes-parke-londone-tickets-30166805728

  Atmintinė bėgimo dalyviams

  Trasos distancija - 9 km.
  Bėgimo vieta - Parsloes Park (Terrace Walk, Dagenham, RM9 5PU). Žemėlapis
  Atvykusių dalyvių registracija bus vykdoma nuo 10 val. iki 10:50 val.
  10:50 val. skelbiama Tylos minutė už žuvusius Lietuvos laisvės gynėjus. Giedamas LR Himnas.
  Bėgimo startas – 11 val.
  Įvertinkite savo galimybes ir bėgimo distanciją (Jeigu turite abejonių dėl savo sveikatos būklės, prieš bėgimą būtinai pasikonsultuokite su šeimos gydytoju).
  Pasirinkite tinkamą aprangą ir avalynę (Renginys vyks šaltuoju metu).
  Renginio organizatoriai sudarys galimybę pasidėti bėgimui nereikalingus daiktus.
  Vandeniu ir arbata bus galima atsigaivinti Starto/Finišo vietoje (Bėgimo trasoje atsigaivinimo punktų nebus).

  Naujienlaiškio prenumerata