Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

BALTIJOS VALSTYBIŲ UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAI SUTARĖ DĖL SKRYDŽIO IŠ JUNGTINĖS KARALYSTĖS

Sukurta 2020.12.23 / Atnaujinta 2020.12.23 15:52
  BALTIJOS VALSTYBIŲ UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAI SUTARĖ DĖL SKRYDŽIO IŠ JUNGTINĖS KARALYSTĖS

   

   

  BALTIJOS VALSTYBIŲ UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAI SUTARĖ DĖL SKRYDŽIO IŠ JUNGTINĖS KARALYSTĖS

   

  Šiandien vykusio pokalbio tarp Lietuvos, Latvijos ir Estijos užsienio reikalų ministrų metu nuspręsta organizuoti humanitarinį skrydį trijų Baltijos valstybių gyventojams iš Jungtinės Karalystės (JK).

   

  Skrydis planuojamas pirmadienį, gruodžio 28 dieną. Skrydžio laikas, išvykimo oro uostas bei lėktuvo bilieto kaina bus patikslinti. Lietuvai šiame skrydyje yra skiriamos 48 vietos.

   

  Šiuo metu yra sudaromas grąžinamų žmonių sąrašas, pirmiausia atsižvelgiant į piliečių, kurie kreipėsi į Lietuvos ambasadą JK, sveikatos būklę ar susiklosčiusias ypatingas aplinkybes. Ambasada analizuoja duomenis ir susiekia su parskraidinimo kriterijus atitinkančiais piliečiais (prašome kreiptis [email protected] arba [email protected]).

   

  Saugodami savo ir visuomenės sveikatą nuo COVID-19 naujos atmainos, kuri JK toliau labai sparčiai plinta, prašome atsisakyti ketinimų šiuo metu vykti į Lietuvą.

   

  Situacijai keičiantis, toliau bus svarstomos skrydžių iš JK į Baltijos valstybės oro uostus atnaujinimo galimybės.

   

   

   

   

   

  Primename, kad aktualiausią informaciją apie karantino sąlygas Lietuvoje galite rasti Koronastop.lt ir URM informacija keliaujantiems

  Kelionės rekomendaciją konkrečiai valstybei galite pasitikrinti Keliauk.urm.lt puslapyje.

  Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja parsisiųsti programėlę „Keliauk saugiai“ ir gauti aktualią konsulinę informaciją bei tiesioginius Ministerijos pranešimus esant krizinei situacijai užsienio šalyje - iOS: https://goo.gl/dOxeli , Android: https://goo.gl/rPwrfx.

  Užsienio reikalų ministerijos visą parą budintis telefonas: +370 5 250 7706 (WhatsApp: +370 6998 3537), el. paštas [email protected].

   

   

   

   

  Naujienlaiškio prenumerata