Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Asmik Grigorian – Edinburgo tarptautinio festivalio pažiba

Sukurta 2019.07.31 / Atnaujinta 2019.07.31 19:01
  Asmik Grigorian – Edinburgo tarptautinio festivalio pažiba

  Rugpjūčio 15-17 dienomis žymiausia Čaikovskio opera „Eugenijus Oneginas“ atkeliauja į Edinburgo tarptautinį festivalį kartu su operos pasaulio numylėtine Asmik Grigorian. 2019 m. Asmik tapo Geriausia metų operos soliste, o Austrų muzikinio teatro apdovanojimai suteikė atlikėjai Geriausio pagrindinio vaidmens titulą.

  Liepos 19 dieną atlikėja atvėrė BBC Proms 2019 sezoną atlikusi soprano partiją Janačeko didingose „Glagolitinėse mišiose”. Šįkart režisieriaus Barrie Kosky pastatytoje operoje „Eugenijus Oneginas“ ji pristatys ikonišku tapusį Tatjanos vaidmenį.

  Šio sezono „Eugenijus Oneginas“ žymi vokiečių operos kompanijos „Komische Oper Berlin” sugrįžimą ir kartu pristato savo naująjį meno vadovą Ainārs Rubiķis. Latvių kilmės dirigentas į savo pirmą “Komische Oper Berlin” sezoną planuoja įtraukti tokias operas kaip “Miręs miestas”, “Užburtoji fleita”, “Meilė trims apelsinams” ir daugiau.

  Įkurtas 1947 metais, tarptautinis Edinburgo festivalis trims savaitėms pristatys programą su labiausiai nusipelniusiais atlikėjais iš šokio, operos, muzikos ir teatro pasaulių.

  Pasirodymas įvyks Edinburgo Festival Theatre, adresu 13-29 Nicolson Street, Edinburgas, EH8 9FT.

  Daugiau informacijos apie renginį: https://www.eif.co.uk/whats-on/2019/onegin.

  Iko Freese nuotrauka

  Lietuvos kultūros atašė Jungtinėje Karalystėje pranešimas spaudai

   

   

  Naujienlaiškio prenumerata