Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖJE DIDŽIOSIOS BRITANIJOS IR ŠIAURĖS AIRIJOS KARALYSTĖJE, OMANO SULTONATUI, AFRIKOS SĄJUNGAI,FEDERACINEI DEMOKRATINEI ETIOPIJOS RESPUBLIKAI IR PORTUGALIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Lithuania House, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE, UNITED KINGDOM

plačiau »

Tel. +44 (0)20 7592 2840
Faksas +44 (0)20 7592 2864
El. paštas

Ambasadorė lankėsi Birmingeme

Sukurta 2016.09.24 / Atnaujinta 2016.09.24 00:05
   Ambasadorė lankėsi Birmingeme
   Ambasadorė lankėsi Birmingeme
   Ambasadorė lankėsi Birmingeme

   2016 m. rugsėjo 23 d. ambasadorė lankėsi Birmingeme, Vidurio Anglija. Vizito metu ji susitiko su miesto vadovais – Birmingemo vicemeru Ian Ward ir miesto tarybos pirmininko pavaduotoju Ray Hassal. Diplomatė su vietos politikais sutarė bendradarbiauti vykdant jungtinius kultūrinius ir bendruomeninius projektus, aptarė ES piliečių teisių užtikrinimo JK klausimus.

   Vizito metu ambasadorė atidarė menininko Žilvino Kempino parodą Ikon Galerijoje. Susitikime su Birmingemo simfoninio orkestro vadovais, sutarė parengti bendrą projektą Lietuvai ruošiantis minėti Respublikos šimtmetį Jungtinėje Karalystėje 2018 metais.

   „Antras pagal didį Jungtinės Karalystės miestas teikia plačių kultūrinio bendradarbiavimo galimybių. Birmingemo kultūros žmonėms Lietuva žinoma ir dėl dirigentės M. Gražinytės-Tylos, kuri pradeda sezoną Birmingemo simfoniniame orkestre. Siekiame, kad Lietuvos ir Birmingemo kultūriniai ryšiai toliau stiprėtų“, sakė ambasadorė Asta Skaisgirytė.

   Prieš grįždama į Londoną, ambasadorė susitiko su Birmingemo lietuvių bendruomene, kurią paragino aktyviai  dalyvauti artėjančiuose Lietuvos Seimo rinkimuose.   

   Naujienlaiškio prenumerata