Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ambasada rengia konsulinę misiją į Bostoną

Sukurta 2018.10.19 / Atnaujinta 2020.06.17 14:36
  Ambasada rengia konsulinę misiją į Bostoną

  Siekdama Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Jungtinėje Karalystėje, sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje 2018 m. lapkričio 12 – 16 d. organizuoja konsulinę misiją į Bostoną.

  Konsulinės misijos metu bus, priimami prašymai ir dokumentai dėl LR pasų ar asmens tapatybės kortelių išdavimo (keitimo), asmens grįžimo pažymėjimų išdavimo, užsienyje sudarytų santuokų ar gimusių vaikų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, atliekami notariniai bei kiti konsuliniai veiksmai.

  Konsulinė misija Bostone vyks šiuo adresu: Boston County Hall ( Boston Library),  3 aukštas, office 19, PE21 6DY

  SVARBU:

  • Pageidaujančius kreiptis dėl paso ir/ar asmens tapatybės kortelės keitimo išdavimo prašome registruotis iš anksto elektroninės registracijos sistemoje čia:

  https://konsreg.urm.lt/visit/register/gb1/gb1_konsuline_misija_Boston_UK (REGISTRACIJA DĖL PASŲ/ATK IŠDAVIMO IR KEITIMO NEBEVYKDOMA)

  • Pageidaujančius kreiptis dėl asmens grįžimo pažymėjimo, santuokos ar gimimo apskaitymo, konsulinių pažymų apie teistumą, pažymų dėl šeiminės padėties, notarinių veiksmų prašome registruotis, siunčiant prašymą el. paštu [email protected]

  Šios paslaugos bus teikiamos pirmadienį (2018-11-12) nuo 14:00 iki 18:00 val.

  Prašyme būtina nurodyti:

  • visų asmenų, kurie kreipsis dėl konsulinių paslaugų, vardus, pavardes, asmens kodus (gimimo datą, jei asmens kodas dar nėra suteiktas);
  • dėl kurios ar kurių  konsulinių paslaugų kreipsitės;
  • savo telefono numerį.

  Prašome nurodyti visus prašomus duomenis.

  Nepamirškite atsinešti nuotraukų, apmokėtų Special Delivery vokų (su Jūsų adresu).

  Visi turi atvykti asmeniškai; taip pat vaikai nuo 1 metų.

   

  Naujienlaiškio prenumerata