Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖJE DIDŽIOSIOS BRITANIJOS IR ŠIAURĖS AIRIJOS KARALYSTĖJE, OMANO SULTONATUI, AFRIKOS SĄJUNGAI,FEDERACINEI DEMOKRATINEI ETIOPIJOS RESPUBLIKAI IR PORTUGALIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Lithuania House, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE, UNITED KINGDOM

plačiau »

Tel. +44 (0)20 7592 2840
Faksas +44 (0)20 7592 2864
El. paštas

Konsulinė registracija

Sukurta 2014.03.06 / Atnaujinta 2017.03.27 16:33

Konsulinė registracija neprivaloma ir yra pagrįsta kiekvieno piliečio laisvo apsisprendimo principu, tačiau ji gali būti labai naudinga ir aktuali Lietuvos Respublikos piliečiams, kurie nuolat (ilgiau nei 6 mėnesius) gyvena Jungtinėje Karalystėje ar mano, kad registraciją verta atlikti.

Atkreipiame dėmesį, kad konsulinė registracija gali būti atliekama ir nedeklaravus išvykimo iš Lietuvos, nes visada nurodoma faktinė Jūsų gyvenamoji vieta, kuri nebūtinai turi sutapti su deklaruota gyvenamąja vieta.

Rekomenduojame įtraukti savo duomenis į ambasados duomenų bazę tam, kad Jus būtų galima informuoti rinkimų ar kitais svarbiais atvejais, taip pat, remiantis šia duomenų baze, prireikus būtų galima Jums lengviau teikti konsulinę pagalbą ar informuoti artimuosius.

Jeigu pageidaujate atlikti konsulinę registraciją Lietuvos Respublikos ambasadoje Jungtinėje Karalsytėje, Jums reikia užpildyti Konsulinės registracijos anketą ir ją asmeniškai arba paštu kartu su Lietuvos Respublikos paso ar asmens tapatybės kortelės kopija pateikti ambasadai. Konsulinės registracijos anketą taip pat galite pateikti ir internetu.

Prašymo registruoti formoje nurodykite duomenis, kuriuos pageidaujate įtraukti į ambasados duomenų bazę. Jūsų vardas, pavardė, asmens kodas ir faktinė gyvenamoji vieta privalo būti įtraukti, o kiti duomenys įtraukiami pasirinktinai.

Daugiau informacijos apie konsulinę registraciją galite rasti  Užsienio reikalų ministerijos Konsulinės informacijos svetainėje.

Naujienlaiškio prenumerata