Nepriklausomai Lietuvai 25 Nepriklausomai Lietuvai 25
  Euras Lietuvoje nuo 2015 m. sausio 1 d. Euras Lietuvoje nuo 2015 m. sausio 1 d.
  Informacija apie Ebola hemoraginę karštligę Informacija apie Ebola hemoraginę karštligę

  Kaip mus rasti?

  LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖJE DIDŽIOSIOS BRITANIJOS IR ŠIAURĖS AIRIJOS KARALYSTĖJE, OMANO SULTONATUI, AFRIKOS SĄJUNGAI, FEDERACINEI DEMOKRATINEI ETIOPIJOS RESPUBLIKAI IR PORTUGALIJOS RESPUBLIKAI

  Adresas: Lithuania House, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE, UNITED KINGDOM

  plačiau »

  Tel. +44 (0)20 7592 2840
  Faksas +44 (0)20 7592 2864
  E. paštas
  • fotoooooooo.jpg RSS Ambasadoje Londone atidaryta dailininkės Živilės Kasparavičiūtės tapybos paroda “Žmonės kaip mes” Įkelta2015.03.26

   2015 m. kovo 26 d. Lietuvos ambasadoje Londone atidaryta Živilės Kasparavičiūtės tapybos paroda. Eksponuojami jaunosios meninkės darbai pasižymi technine įvairove, daugumą jų artimi koliažinei tapybai. Parodoje  „Žmonės kaip mes” pristatoma keturių pastarųjų metų dailininkės tapyba.

   Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
  • virgis.jpg Londono „Santaros-Šviesos“ klubo informacija Įkelta2015.03.26

   Londono „Santaros-Šviesos“ klubo informacija

   2015 m. balandžio 10 d. Londono „Santaros-Šviesos“ klubas kviečia į susitikimą su žurnalistu, kultūros antropologu Virginijumi Savukynu. Diskusijos tema - „Kas tapo informacinio karo taikiniais Lietuvoje? Renginio pradžia -19:00 val.

   Balandžio 10 d. 18:30 val. įvyks paveikslų iš Robert Shopes kolekcijos pristatymas – parodos atidarymas. Eksponuojamus lietuvių dailininkų Jūratės Mykolaitytės, Klaudijaus Petrulio, Pauliaus Juškos, Artūro Mėčiaus, Dano Andriulionio ir Ryčio Martinionio darbus pristatys meno kolekcininkas Robert Shopes. Renginys vyks anglų kalba.

   Susitikimų laikas ir vieta: balandžio 10 d., penktadienis, nuo 18 val. 30 min.

   Lietuvos ambasada, 2 Bessborough Gardens, Westminster, SW1V 2JE.

   Registracija  ir daugiau informacijos el. paštu:  santarieciaiuk@gmail.com

   Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
  • gvidas.jpg Jungtinės Karalystės lietuvių jaunimui - tarptautinių kompanijų iš Lietuvos pasiūlymai Įkelta2015.03.22

   2015 m. kovo 21 d. investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“ ir Jungtinės Karalystės lietuvių jaunimo sąjunga (JKLJS) į ambasadą Londone sukvietė Lietuvoje veikiančių tarptautinių kompanijų atstovų būrį. Renginio svečiai Jungtinėje Karalystėje dirbantį ir studijuojantį lietuvių jaunimą ragino rinktis karjerą Lietuvoje ir savo įgytus įgudžius pritaikyti vienoje iš sėkmingai veikiančių tarptautinio kapitalo įmonių. 

   Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
  • investuok.jpg „Investuok Lietuvoje“ kvies užsienio lietuvius dirbti tarptautinėse kompanijose Lietuvoje Įkelta2015.03.19

   Užsienio investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“ pradeda iniciatyvą, kuria siekiama paskatinti užsienyje dirbančius ar studijuojančius lietuvius grįžti į Lietuvą. Šalyse, kuriose gyvuoja didžiausios lietuvių bendruomenės, planuojama pristatyti galimybes dirbti tarptautinėse kompanijose Lietuvoje. Pirmasis numatomas renginys – Jungtinės Karalystės lietuvių jaunimo sąjungos (JKLJS) organizuojamame kasmetiniame forume „Science of Building a Successful Career“, kuris vyks jau kovo 21 d. Lietuvos ambasadoje Londone.

   Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
  • 5-Trio LT.jpg Canorum Trio pasirodymas Londone Įkelta2015.03.16

   Kamerinės muzikos ansamblis Canorum Trio (Antanas Makštutis - klarnetas, Ugnė Tiškutė - altas ir Jelena Makarova - fortepijonas) kviečia visus muzikos mylėtojus apsilankyti trečiadienį, gegužės 6 d. 19.30 val. Brunel muziejuje Londone (Railway Avenue, Rotherhithe, London, SE16 4LF) vyksiančiame rečitalyje ir pasiklausyti nuostabios kamerinės muzikos, atliekamos unikalioje istorinės svarbos pastato aplinkoje. Talentinga muzikantų trijulė atliks Mozart, Germanavičiaus ir Uhl kūrinius. Kruopščiai apgalvota ir eklektiška koncerto programa suteiks klausytojams galimybę pasimėgauti unikaliu ir lanksčiu šio instrumentų derinio skambesiu.

   Istorinė, kultūros diplomatija »
  • photo (33).JPG Jungtinėje Karalystėje tęsiasi Kovo – 11 osios minėjimo renginiai Įkelta2015.03.15

   Visą šią savaitę Jungtinėje Karalystėje tęsiasi renginiai, skirti Lietuvos nepriklausomybės 25-osioms metinėms paminėti. 2015 m. kovo 14 d. Londono Sydney Russell Leisure sporto centre surengta Baltijos krepšinio lygos žvaigždžių diena. Renginyje, skirtame Kovo 11 –ajai, jėgas išmėgino „Lituanicos“ ir Baltijos krepšinio lygos rinktinės.

   Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija » Sportas »
  • 3-ieva_austinskaite.jpg Fotomeninkė Ieva Austinskaitė – Signature Art Prize 2015 finalistė Įkelta2015.03.13

   Lietuvė fotomenininkė Ieva Austinskaitė pateko į svarbaus konkurso Signature Art Prize 2015 finalistų sąrašą. Ji varžosi dėl pagrindinio apdovanojimo fotografijos ir kino kategorijoje. Šio tarptautinio konkurso tikslas – remti perspektyviausius jaunuosius menininkus jų karjeros pradžioje. Konkurse gali dalyvauti tik tebestudijuojantys ar ne vėliau 2012 m. pirmos pakopos studijas baigę kandidatai. Finalistų darbuose atsispindi charakteringas kūrėjų braižas, unikalus požiūris į pasaulį ir autoriams būdingos temos. Konkursas sulaukė dalyvių ne tik iš Jungtinės Karalystės, bet ir iš kitų šalių – Lenkijos, Kroatijos ir JAV. Į finalą patekusių menininkų darbai bus eksponuojami kovo 19-ą dieną vyksiančioje parodoje, kurioje vertintojų komisija pirmą kartą išvys kūrinius gyvai ir iš penkių kiekvienos kategorijos finalistų išrinks laimėtojus.

   Istorinė, kultūros diplomatija »
  Daugiau naujienų

  Twitter srautas

  Naujienlaiškio prenumerata