Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Zadare – susitikimas su miesto meru ir šokių festivalio atidarymas

Sukurta 2019.06.17 / Atnaujinta 2019.06.17 13:45
   received_2269219873175001.jpeg Zadare – susitikimas su miesto meru ir šokių festivalio atidarymas
   Zadare – susitikimas su miesto meru ir šokių festivalio atidarymas
   Zadare – susitikimas su miesto meru ir šokių festivalio atidarymas
   received_308439113439382.jpeg Zadare – susitikimas su miesto meru ir šokių festivalio atidarymas

   Birželio 15 dieną Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė Zadare susitiko su šio miesto meru Branko Dukić ir kartu su Lietuvos garbės konsule Rima Koić atidarė tarptautinį šokių festivalį, kuriame dalyvavo šokių grupės iš visos Lietuvos.

   Susitikime aptartos kultūrinio ir ekonominio bendradarbiavimo galimybės. Ambasadorė pristatė verslo aplinką Lietuvoje, ekonominę šalies raidą ir tendencijas, išreiškė poreikį stiprinti Lietuvos ir Kroatijos ryšius savivaldybių lygiu.

   J. Raguckienė pasidžiaugė, kad bendradarbiaujant miesto savivaldybei ir Lietuvos garbės konsulei Zadare R. Koić pavyko surengti tarptautinį šokių festivalį „Adriatic Zadar open“, subūrusį daugiau kaip 300 dalyvių. Anot jos, tai didelė šventė miesto gyventojams ir svečiams, bei puiki proga puoselėti ir vystyti Lietuvos ir Kroatijos draugystę.

   „Tikiuosi, kad šis Lietuvą ir Kroatiją suartinantis kultūrinis renginys taps kasmetiniu ir tęstiniu“, – atidarydama festivalį pažymėjo J. Raguckienė.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   190627 Pusič Raguckienė Sabore.jpg

   Birželio 27 dieną Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė Zagrebe susitiko su Kroatijos parlamento (Saboro) Kroatijos ir Lietuvos tarpparlamentinės draugystės grupės pirmininke Vesna Pusić, su kuria aptarė abiejų šalių parlamentų bendradarbiavimą, Kroatijos pasirengimą pirmininkauti Europos Sąjungai (ES) bei svarbiausius ES darbotvarkės klausimus.

   Dvišaliai santykiai »
   Kroatija1.jpg

   Birželio 25 dieną ministras Linas Linkevičius pasveikino Kroatijos Europos ir užsienio reikalų ministrę Mariją Pejčinovič Burič su Valstybės diena ir pasidžiaugė, jog Lietuva ir Kroatija yra sąjungininkės svarbiausiais užsienio politikos klausimais. Abiem šalims rūpi saugi, stabili ir atvira Europa, nes tik tokia Europa gali būti stipri pasaulyje.

   Dvišaliai santykiai »
   DSC_2336.jpg

   Birželio 7 dieną Zagrebe, Kroatijoje, su oficialiu vizitu viešintis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Kroatijos prezidente Kolinda Grabar-Kitarović.

   Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
   IMG_2316.jpg

   Birželio 6 dieną, oficialaus vizito Kroatijoje metu, užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kartu su Kroatijos Parlamento pirmininko pavaduotoju Željko Reineriu ir Kroatijos užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretore Andreja Metelko Zgombič oficialiai atidarė Lietuvos ambasadą Zagrebe.

   Dvišaliai santykiai »
   Kroatijos URM nuotr.jpg

   Birželio 6 dieną Zagrebe, Kroatijoje, su oficialiu vizitu viešintis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Kroatijos Ministru Pirmininku Andrejumi Plenkovićiumi. L. Linkevičius pažymėjo, kad Lietuva itin vertina Kroatijos indėlį į mūsų šalies gynybą ir yra dėkinga už Kroatijos Vyriausybės pasiryžimą vėl siųsti karius į NATO priešakinių pajėgų batalioną Lietuvoje 2020 metais.

   Dvišaliai santykiai »

   Birželio 5-7 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su oficialiu vizitu lankysis Zagrebe, Kroatijoje. 

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata