Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Ambasadorius Gediminas Varvuolis lankosi Singapūre

Sukurta 2019.06.14 / Atnaujinta 2019.06.14 11:06

Birželio 12-16 dienomis Lietuvos ambasadorius Japonijoje Gediminas Varvuolis lankosi Singapūre, kur dalyvauja ASEF (Asia-Europe Foundation) valdytojų tarybos posėdyje ir kituose susitikimuose.

Savo pranešime ASEF ambasadorius pabrėžė organizacijos matomumo didinimo svarbą, ypač tarp jaunimo, padėkojo už ASEF programų pristatymą Lietuvos menininkams, siekiantiems paramos projektams Azijos šalyse.

Susitikimuose su Singapūre įsikūrusiomis tarptautinėmis laivybos ir jūrų uostų infrastruktūros vystymo kompanijomis ambasadorius G. Varvuolis pristatė investicijų į Klaipėdos uostą galimybes ir uosto plėtros potencialą, pakvietė aktyviau žvalgytis ir svarstyti veiklos Baltijos jūros regione plėtrą, išnaudoti strateginę Lietuvos geografinę poziciją ir itin gerai išvystytus transporto ir logistikos sektorius.  

Ambasadorius taip pat susitiko su Singapūro nacionalinio universiteto prezidentu prof. Tan Eng Chye, kuriam įteikė kvietimą atvykti į 2020 metų rudenį vyksiančią tarptautinę gyvybės mokslų konferenciją Vilniuje „Life Sciences Baltics“, taip pat paragino pradėti aktyvesnį bendradarbiavimą medicinos mokslų srityje, kurioje abi šalys turi nemažai sąlyčio taškų ir galimybių sinergijai.

Susitikime su Singapūro verslo federacijos atstovais aptartos galimybės skatinti glaudesnį abiejų šalių verslo bendradarbiavimą, pristatytos stipriosios Lietuvos ekonomikos sritys ir inovacijų potencialas, federacija pakviesta apsilankyti Lietuvoje su verslo misija.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
P_20181220_114134.jpg

Gruodžio 20 dieną Lietuvos ambasadorius Gediminas Varvuolis įteikė skiriamuosius raštus Malaizijos Karaliaus funkcijas atliekančiam Sultonui Nazrinui Muizzuddinui Shahui.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata