Temos Žymėti visasAtžymėti visus

ministras.jpg

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

„Alihankinta 2017“ parodoje Suomijoje pristatytos verslo galimybės Baltijos šalyse

Sukurta 2017.09.28 / Atnaujinta 2017.09.29 11:24
  „Alihankinta 2017“ parodoje Suomijoje pristatytos verslo galimybės Baltijos šalyse

  Rugsėjo 27 dieną Suomijos Tampere mieste vykusioje didžiausioje Skandinavijoje tarptautinėje inžinerinės pramonės parodoje „Alihankinta 2017“ pirmą kartą buvo pristatytos verslo galimybės Baltijos šalyse.

  Didelio dėmesio sulaukusį renginį „Rail Baltic and the business opportunities in the Baltic states“ atidarė Lietuvos, Latvijos ir Estijos ambasadoriai Suomijoje.

  Lietuvos ambasadorius Suomijoje Valdemaras Sarapinas džiaugėsi Lietuvos ir Suomijos ekonominiu bendradarbiavimu ir tarpusavio prekyba, kuri praėjusiais metais siekė 1 mlrd. eurų. Anot Lietuvos ambasadoriaus, Suomijos investicijos Lietuvoje yra itin svarbios ir laukiamos. Ambasadorius taip pat pabrėžė, kad Lietuvos įmonės yra kompetentingos savo sričių profesionalės, kurios Suomijos verslui padėtų būti konkurencingesniam pasaulinėse rinkose.

  Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA Eksporto skatinimo komiteto pirmininkas Tomas Jaškelevičius renginio metu skaitė pranešimą, apžvelgiantį Lietuvos inžinerijos rinką bei investicijų galimybes.

  „Alihankinta 2017“ parodos metu buvo taip pat pristatytas Lietuvos verslą pristatantis stendas, kuriame svečiai turėjo galimybę geriau susipažinti su Lietuvos įmonėmis ir jų atstovais.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  tomas_razmus-1.jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 17 dieną pareiškė užuojautą dėl buvusio Suomijos Respublikos Prezidento Mauno Koivisto mirties. Šią netekties akimirką jo šeimai, artimiesiems  ir visiems Suomijos žmonėms palinkėjo stiprybės.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_1975.JPG

  Bendradarbiaudama su Lietuvos ir Vietnamo kultūrinio ir ekonominio bendradarbiavimo asociacija ir įmone „Saigon Star“ Lietuvos ambasada Kinijoje vasario 27 dieną surengė verslo seminarą Hošimine. Daugiau nei 50-ies įmonių atstovai susidomėjo verslo galimybėmis Lietuvoje.

  Atstovybių naujienos »
  _DSC1374.JPG

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gruodžio 6 dieną pasveikino Suomijos užsienio reikalų ministrą Timo Soini ir visus Suomijos žmones su 99-osiomis Nepriklausomybės metinėmis.

  Dvišaliai santykiai »
  sarapinas.JPG

  Lietuvos ambasadorius Suomijoje Valdemaras Sarapinas lapkričio 24 dieną susitiko su Suomijos Parlamento (Eduskuntos) Pirmininke Maria Lohela, kuri yra laikoma viena perspektyviausių Suomijos politikių.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata